To teda nie.
Som "hore". Teraz mi už prešla skladbička, ktorú si mi naservíroval. Neviem o čom to je, ani aké mala posolstvo. V žiadnom prípade som si z toho nedovolil zosmiešňovanie.
Skutočne netuším o čo ide...ale ak mi niekto pootvorí dvere do duše, rozhodne sa mu nevysmejem (ale možno som úplne inde). Nechytám sa.
To druhé...tomu tiež nerozumiem.
Niečo sa mi prehralo. Sediace dievča...čosi šup-šup...a potom "oj kiráľ"! To je ono?
No ak by ma zobrali do parády tie dve...už by som bol hore ko*****. Na také ja už nemám.
Ty na mojej? Tak to môže byť nová skúsenosť. Mám trénovať vysoké tóny?
Nadmorskú výšku si ľahko overíš. 4 z 50? To je veľa? Ja neviem...
Tuším palce pri babách ani nepoužívam.
Žiaľ, neprehráva sa mi to. Vnímam Éva a Andrea. Asi nebudeš ty.
Prečo nie? Pred pár dňami som si popálil palec ľavej ruky. Zvládneme to aj bez neho?
No...nespal som vôbec. Možno nevydržím. Azda ma budeš povzbudzovať. Mám zostať slušný alebo tvrdšie? Ako to máš rada? So mnou...
Ajaj...dal som mi, chcel som skončiť inak. Zasa sa nedá, vrhá sa na mňa aj pri cúvaní.
Prečo, drahá? Ty si začala predvčerom...tak ťa nemôžem nechať rozrobenú a neobrobenú. To sa nesluší.
Ja som zasa počul, že vraj nebudú.
Stále blbne vlákno. Musím svojej drahej poslať Hauserov sláčik. Len neviem, ako s ním naloží.
Nevadí, drahá. Plesne, hlodavce, filcky, syfilis...to mi predsa radi.
Dávam povel: zatancujte čardáš (to je pre kamošky F). Drobčia? Sú rady?
Musím sem niečo dať...debata sa správa čudne. Iste, toto je čip.
Drahá, ty si už aj oxiďáčka? Vozia ťa v kontajneroch? Je tam fajn? Asi je...
Veď nemusíš byť v kontajnerYYY, stačí v kontajneriii Ale to je určené pre ten tovar. Máš s tým tovarom problém, drahá? Osoby v ňom nemusia byť, iba ak túžiš. Ty ale túžiš.
Odporúčame