Som dobrý pedagóg.
Bľabotanice. Prdy z huby. Dristy. Moňašoviny. Haluze.
Toto už začína vyzerať...radšej nenapíšem ako.
Tak sa to rozhodne postaviť nedá. Máš meter či váhu na hodnotenie? Pre mnohých je viac polroka makať ako raz vystúpiť. Navyše, otázna je aj "hodnota" športu.
Ale nechcem nadraďovať/podceňovať. Streľba zo všeličoho možného je tradičný šport, prosím. Len akosi je tých streleckých disciplín veľa. Treba si všimnúť všetky zbrane a všetky vzdialenosti/disciplíny.
Mne Vlhová rozhodne "sympatická" nie je, no to je irelevantné. Vyhral ale úplne jednoznačne. A ja rešpektujem väčšinu.
Teraz som si uvedomil, že sa debata od zákazu vychádzania výrazne posunula do športu. No a spomenul som si na Laurenca Dívalda, bývalého chirurga z Popradu. Tak ten borec bol svetová jednotka v ironmane...v kategórii 70 +. A to je prosím pekne iná káva ako olympijský triatlon. Je to 3.8 km plávanie, hneď bicykel 180 km a nakoniec plný maratón 42.2 km). Pekne po sebe. Frajerina aj v najlepšom veku. V 70-tke až nadľudské.
Ktosi spomínal, že zomrel (neviem či je to pravda). Pred cca 3 rokmi ešte fungoval. Porovnávať toto s akýmisi domácimi prácami ako alternatívou fyzickej aktivity...azda škoda slov.
Lomašenko je perfektný. Videl som ho pred pár dňami, no nebol to krvák: rozhodol sa, že súpera nechá vzdať sa. Ten tú "ponuku" nevyužil, tak ho bil až do konca bez KO.
No...vraždu treba dokázať. Opak sa nedokazuje. Kategoricky môžem niečo tvrdiť iba ak som to urobil alebo bol pri tom. Konšpirácie o "vražde" bývalého policajného prezidenta bacharmi v cele...to sú báchorky pre slabomyseľných.
Podobne ako keď tunajší lumpenproletári od času kedy sa očkuje všetky úmrtia pripisujú vakcínam. Aj keď 100 ročný dedo padne z rebríka na vine je vakcína. Ja sa týmto témam vyhýbam, sú to strašné koniny. Takže končím.
Zvláštne, že "odmietol vozidlo opustiť". Normálne je odísť bez platenia :-)
Neviem, či Česi majú záchytky alebo nie. Každopádne, neštandardné teperiť ho do špitálu a nie na policajnú stanicu. Párkrát pelendrekom a bol by pokoj.
Inak, vybavilo sa mi, že pred pár dňami tuším jej tréner vravel, že v januári už bude jazdiť aj rýchlostné preteky. Takže, nevylúčili ich (ani pred OH). A na OH má v programe kombináciu aj s-G.
Takže je to asi inak ako tu viacerí opakujú. Vlastne mi je to jedno. Slečna PV nepatrí medzi moje obľúbené.
Zrejme má/majú. Ale my do toho nevidíme a nemusíme chápať.
Ešte, že ho máš odjakživa "zdemolovaný". Nemusíš sa oštarovať s pichaním do žaluďa a medzi oči.
Ako vieš čo sa inému oplatí a čo nie? Federer pod 2 mil nevstane ani z postele. Oplatilo by sa aj za 1.5 mil., nie? No, on má takú sadzbu. Za 2 mil. si ale zatancuje odzemok na morských ježoch, zapláva si so žralokmi či krokodílmi, zalieta na koberci.
Nevozila sa, to sú koniny. Raz ju tuším odkiaľsi zviezol Pelle, ktorý tam zrovna bol. Vlani ju taxíkovala tuším Uniqua, ale to s akousi vládou nemá nič spoločné.
A čo niekto má/nemá...do toho ostatných nič nie je.
Dokonca aj vozíčkar vo veku 60+ má právo, aby ho kamaráti posadili do auta a odviezli na lyžiarsky svah, do tenisovej haly...aby sa pozeral, ako lyžujú/hrajú tenis alebo hocičo.
Absolútna blbosť rozhodovať čo kto potrebuje a čo je pre Miša či Paľa alebo aj Anču dobre a čo nie.
Klasifikácia podľa veku nemá kategóriu "dôchodca". Sú iné kategórie. Pre jednoduchosť by som používal senior. Lebo starého človeka, ktorý nemá ani nárok na dôchodok...asi nechajú zgegnúť. Ten tuším nemá nárok vôbec na nič.
Čo potrebuje človek vo veku 60-70 rokov netreba riešiť. Nie je to problém mladších ani starších, už vôbec nie politikov. Ja som napr. 60 rokov už mal, aby som sa cítil "normálne" potrebujem chodiť do posilňovne, plávať, lyžovať, hrať tenis a pod. Väčšina to možno nepotrebuje, ja áno. A to nie je zďaleka všetko.
Netreba sa vnucovať so "starostlivosťou".
Domáce väzenie na základe kritéria veku neprejde ani u butatótov. Je zbytočné o tom vôbec polemizovať. Individuálny zdravotný stav tiež netreba rozpitvávať. Ani Igorove "nápady". Strata času, energie a nervov.
A čo by akože na Kolibe mali kontrolovať? Pohlavie?
Nie je to "originálne", je to obyčajná tupohlavosť, baranina a horská haluzovina. Toto už "navrhovali" stovky tunajších ozembuchom a trubirohov. Akosi si mimo diania. Ale genitálne to je.
Ty trepeš baraniny. Bol si vykonávateľ alebo svedok? Akési prdy z huby sú fakty?
Odporúčame