Veľký asi nebol. V tom čase sa hodil. Nebol to negatívny zloduch, to má asi stačiť.
Osobnosti, ktoré mali kult...boli iná káva. Že boli negatívci? Nuž, vyzerá to tak. Lebo fakt nejakých dobrákov, ktorí mali kult...akosi nevidím. Dokonca ani v zrkadle.


