Neuveriteľné čo sa tu deje. Zmizol mi text, ktorý mal približne takýto obsah: prečo by sa niekto mal riadiť mienkou tunajších ozembuchov? Je to azda povinné?
Druhá myšlienka: nemá azda právo vnímať osobu, ktorá je zrovna vo funkcii prezidenta ako pre seba sympatickú/prijateľnú?
Nadávať, opľúvať, okydávať sa smie...formulovať jasne/presne/jednoznačne nie? Škandalózna "debata" aj spravovanie debaty.


