Vážne nevieš?
1. toto by malo byť o tenise
2. bľaboce sa tu o srbstve/národnosti
3. ťahajú sem bombardovanie/západ
4. odbavujú sa na očkovaní
Kto si toto nevie dať dokopy...ja mu nebudem vysvetľovať ako. Nemá to cenu.
Vážne nevieš?
1. toto by malo byť o tenise
2. bľaboce sa tu o srbstve/národnosti
3. ťahajú sem bombardovanie/západ
4. odbavujú sa na očkovaní
Kto si toto nevie dať dokopy...ja mu nebudem vysvetľovať ako. Nemá to cenu.
Ten Cup nie je vôbec motivačný (tým viac, že ho už vyhral). Budú tam inak akýsi málo známi srbskí tenisti, tuším ani Kecmanović, Krajinović, Djere. Mimochodom, Krajinović je etnický Chorvát, Djere čistokrvný Maďar...a Dušan Lajović má matku Slovenku. Troicki pôvodom Rus (ale už pár generácií).
Takže, ak NATO chránilo Albáncov/Šiptarov pred Srbmi...výdatne bombardovali aj úplne iné etniká. Akýsi "režim" je nehmotný, takže bombardovať ho nejde. A určite ten režim nebol v multietnickej Vojvodine. Neboli tam ani legitímne vojenské ciele. Všetky tri mosty v Novom Sade dolu...ešte aj cca 20-30 km vzdialený v Bačkej Palanke. Asi tam lovili Novaka. Tomu bombardovanie ublížilo podľa bačkoristov jasne najviac.
No a očkovanie (aby som uzavrel všetko) neprinieslo pokoj v športe. Rušia sa súťaže pre pozitívne testy, športovci nemajú kľud...na lyžiarskych svahoch masky, bez divákov. Nečudujem sa, že sú nespokojní...aj oni, aj diváci.
Ja vás tu vyučujem. Píšete baraniny, žiadne fakty. Keď mi niekto (okrem ignorovaných, kam zaradím aj teba) nejaké konštatovanie spochybní, ak to bude mať elementárnu úroveň budem polemizovať. No bezduché, slabomyseľné, lumpenproletárske koniny reagovať nemienim.
Mimochodom, tu nie sú "príspevky"...s obsahom píšem iba ja. Žvásty nemajú ani nulovú hodnotu - iba mínusovú.
Vážne? Tak ti to povedal? Vlani nevyužil jedinečnú príležitosť na pravý GS. Takže, tým sa do histórie (o ktorej tu bačkoristi bľabocú) nezapíše. Ak mu ide o zápis v počte GS titulov, nejsť do Austrálie je nie na "zvysoka"...ale v jeho záujme, tam sa mu darilo najviac.
To, že nejde na nie veľmi významnú tímovú súťaž ešte neznamená, že nebude hrať AO. To sa zatiaľ nevie. Je jasné, že ostatní chalani idú...a teda spĺňajú austrálske podmienky. Zdá sa, že ani oni nevedia ako to je s jeho "izé", ktoré vás dostáva k orgazmu a jačaniu ako v maštali.
Pripomínam, že toto je rubrika šport...konkrétne tenis. Komposťáci, ktorí tu ulietajú do Márie sa nedržia témy.
Vážne? Máš meter na históriu? Dokonca si jasnovidec? Čo keď už nevyhrá nič? Vo veku 34 a pol roka ešte nikto v mužskom tenise nič "drtivě" nepotvrdil.
Vieš o čom je reč? O akomsi bezvýznamnom tímovom turnajíku, ktorý má až dvojročnú tradíciu. Koľkokrát mám tunajším ozembuchov vtĺkať do hlavy, že toto nie je GS, nie je reč o AO.
To, čo vás ako tenisových kelňákov trápi zistíte o dva týždne po hentomto ničom. Hra vás evidentne nezaujíma, šport ako taký je kdesi u ****. Očkovanie a akýsi "najlepší"- to je dôležité!
Ako sa hrá, prečo nie lopatkou na uhlie, na čo je výplet, prečo je loptička guľatá, na čo je sieť...ani len to predpokladám neviete. Tunajšie dristy vykrúcajú koule.
Som rád, že som sa dozvedel, čo bude robiť Vlha tím. O turnaji 4 mostíkov ani zmienka? No nádhera. Inak veľmi kvalitné, najmä druhé kola bolo vynikajúce. Síce mrholilo, ale skákalo sa pekne a plynulo. Dokonca aj ďaleko.
Chytiť vlka? Hnačku? Krámy? Polohu hore ry*ťú?
Nemohli tvrdiť nič, iba kecať - resp. vyslovovať dohady. Stále je to v rozpačitej polohe.
Tradične, odjakživa...vakcína má zabrániť nakazeniu. Toto je akási nová "filozofia". Nečudujem sa sklamaniu ľudí, ktorí čakali, že bude pokoj a že sa bude normálne žiť.
Už si zasa uzrel ducha svojho tata? Fliaska ťa? Dobre robí.
Akú by to malo mať logiku?
Nejde LEN o peniaze...asi to nedokážeš pochopiť.
Sorry, som úplne mimo. 4-krát v jednom poste "predsa" je slabota, aká sa mi nestáva.
Mám niekoľko rušivých prvkov, nechystal som sa písať.
Je to tak. Každá činnosť má mať zmysel, nie je to iba o peniazoch.
Pred nedávnom som napísal, že predsa akési "odškodnenie" kaderníctva predsa nie je odškodnenie...lebo je to služba iným. Ani fitness nie je pre majiteľov, je predsa pre ľudí, ktorí tam chcú chodiť.
Akási almužna pre prevádzkovateľov...neuspokojí predsa klientov. O tom služby nie sú. Poskytovateľ služieb musí mať vzťah k zákazníkom, bez toho je služba o ničom. Tomu Slovák (ZREJME) nerozumie.
Písal som o účastníkoch. Na akúsi "vakcínu" nebudú testovať spôsobom ako pri dopingu. Stačí papier či akýsi QR kód.
Nič sa "neukáže". Nebudú azda účastníkov pitvať.
No a? Ak na turnaj nepríde jeden skvelý hráč...bude to tragédia?
Odporúčame