Dobre, súhlasím. Korigujem: jednotlivec nie je zjazd. Na zjazd je potrebné veľa jednotlivcov.
Na zjazd ozembuchov a trubirohov...je tu jednotlivcov požehnane. Jasné, sú tu bačkoristi, kelňáci, priškvarenci, padlí z lešenia, komposťáci, preplieskanci...atď, atď.
Celkom dobré obsadenie, rôznorodosť. Nemajú šajn o tenise, netušia čo je zakázaná látka...takže podmienky účasti spĺňajú vrchovato.

