To ale nevie nikto už pár desaťročí.
To ale nevie nikto už pár desaťročí.
Takto sa to uberá od nežnej, pozor. Lusknutím prstami sa to nevyrieši...ani vydieraním.
Flotila naberá vodu a ide dolu.
Konfrontovať sa so zvyškom populácie nie je bohviečo. Je to zle.
Tak to je ozaj genitálne riešenie. Týmto ale nechcem schvaľovať vydieranie.
Nehanbíš sa za takúto úroveň? Pritom si mesiace tvrdil, že si "srdcový anestéziólog".
Dokonca som bol ochotný veriť ti. Na prvú totiž ľuďom verím. Toto je hnus.
To sa môže stať, no nie v normálnom svete. Iste Slovák si môže vybrať aj toto.
Nahodil si úžasnú úroveň.
Milujem analytikov. Kto je akýsi Jeseňák?
To je úplne o inom. Tenisti bežne zneužívajú antiastmatiká. Aj Mesiáš Novak.
Mal som pocit, že zdravotníctvu trochu rozumieš. Mýlil som sa.
Už som to viackrát spomínal. Súkromnému platíš keš, neštátnemu časť poisťovne, časť sám. Štátni (čisto štátni) sú iba v nemocniciach. Ako sa chovajú neviem, iba počujem. Asu nie vzorne. Prečo nie vzorne? Zrejme nemajú ani motiváciu, ani to nemajú v sebe (v povahe).
Môj dedo, ujo...boli dedinskí doktori, k dispozícii aj cez noc, víkend, sviatok. Stále. Boli štátni zamestnanci, no pacienti vedeli čo sa sluší a patrí. Mohli sme mať sieť potravín.
Mierne som odbočil, ja takéto veci nerobím. Každopádne, tvrdenie, že lekár nemá s pacientom nič je baranina. Súkromne je to klasický pomer zákazník - poskytovateľ. V štátnom je lekár koncový vykonávateľ, poisťovňa predsa nefiguruje vo vzťahu. Je to abstraktný pojem.
Komunikuje sa s poskytovateľom, nie s poisťovňami.
To je narážka na to, že u športovcov je oveľa vyššia incidencia astmy než u bežnej populácie.
Otázne je, či skutočne majú astmu alebo zneužívajú výhodu brať antiastmatiká, samozrejme budivé.
Zle. Nezmysly.
To nie je súkromné. Súkromné je platba na drevo. Izé, o ktorom píšeš je neštátne. Ide cez poisťovne.
Dám cvične jeden prázdny text hore. Nemám pocit, že sa tu povedalo čo je potrebné.
Titulok kontraproduktívne agresívny, "príspevky" o ničom.
Aha...čo je dobré a škodlivé pre ľudí všeobecne? Tak to antidopingové agentúry neriešia. Či sú vrcholoví športovci vzorom pre rekreačných, mladých...to neviem.
Asi by mali byť, no všeličo by malo byť a nie je.
Dám jeden prázdny hore, aby tam nesvietila konina (a je tam dlho).
V rekreačnom športe každý môže brať čokoľvek. Iste, vo fitkách sa "sype". Chalani berú veci, o ktorých nemajú šajn. Možno aj také, ktorých majú nadbytok.
Neprináleží mi riešiť tresty. Spomenul som Santa Monicu. Tam sa anulovali aj svetové rekordy. Nechce sa mi to tu rozoberať, bačkoristi netušia o čom je reč.
Dobre si napísal, že prírodné zdroje (napr. rastliny) mohli byť sakra doping. Čarovanie s krvou je už úplne mimo tohto priestoru.
Podstatu dopingu riešiť tu - je úplne kontraproduktívne. Tu sa dá laicky baviť o trestoch. Pozadie "súdenia" asi tiež nevieme ohodnotiť. Ale ak do toho fušuje niekoľko agentúr...dobré to byť nemôže. WADA a hotovo.
Kde sú fenomenálne čínske plavkyne či bežkyne na dlhé trate? Akosi sa vytratili.
Mal som tu text, neviem čo sa stalo. Nezastávam sa ich - naopak, zlomil som nad nimi palicu.
Keby som športovú rubriku riadil ja, vyzerala by úplne inak. Problém je, že ľudia netúžia po spravodajstve, analýzach...majú radi bulvár.
Odporúčame