Teraz je Google, ten tí to samé nájde
Teraz je Google, ten tí to samé nájde
Však nech ostanú v náručí zaostaleho Ruska, tak si zvykli na desiatky rokov.
A načo, veď terajšia vláda ide v šľapajach predchádzajúcej vlády.
Ale u nás sa nebucalo, lebo terajšia vláda ide v stopách predchádzajúcej vlády.
O 4 roky to bude naopak, ekonomika tam rok co rok padá.
Zuzana sa teraz kamoši v USA so simkovicovou dcérou.
Inak všetky štáty varšavskej zmluvy sú už v NATO a EÚ a aj niektoré bývalého ZSSR,.
Poznáš to ? Borovicku.
Tam kde vládli komousi vždy sa klamalo , tam je ešte veľa bývalých komousov.
V štátoch kde vládnu bývali komousi vždy dopadnú voľby tak ako si naplanuju , presne ako v KĽDR, rusku a podobne.
12 000 kórejcanov na smrť, len tak, pre túžbu tučniaka.
Tam je železa, keď to amici oslobodia budú mať železa na roky.
Na 100 %, teraz im pomáha zaostala Kórea a za ruble, hehe.
Hehe, takže sa plazia.
Hehe, za 2 svetovej za 3 roky bolo ZSSR v Berlíne, teraz rusaci urazili pár km, čo sa plazia ??
Tučný Kim a jeho krajina nemá love, alebo rusaci vojakov, kde je pravda ?
Už skoro 3 roky rusaci postupujú a vyzerá ze sú stále na jednom mieste.
V Kremli musia zurit, štáty varšavskej zmluvy a viacero bývalých krajín bývalého ZSSR už sú alebo chcú byť v UNII a NATO
Musia trpieť v Kremli keď bývalé štáty ZSSR sa tlačia do NATO a EÚ.
Načo by sme predbiehali, stačí ze sme míle pred ruskom a bývalé štáty ZSSR sa tlačia do NATO a Únie
Odporúčame