Len aby to nebolo rusko co sa rozpadne.
Len aby to nebolo rusko co sa rozpadne.
Po rozpade ZSSR už 5 krajín nechce mať nič spoločné s Ruskom, ďalšie pribudnú.
Po rozpade ZSSR, uz 5 krajín z tohto spolku nechce mať nič s Ruskom a ďalšie pribudnú.
A na základe toho sa bývalé štáty ZSSR snažia o človeka NATO a EÚ.
Rusaci chceli oslobodiť ukrajinských hovoriacich rusov a tak im zbombardovali domy, zničili miesta kde bývali, tomu sa hovorí ruská pomoc.
Je to možné, tu u nás je niekoľko Ukrajincov, makaju, ale po skončení vojnu chcú domov, doma je doma.
Ty trkvas, kto by utekal do Ruska, hehe
Nevadí ze sú odo mňa vo všetkom ako píšeš lepší , ale pravda je taká, uz teraz je to moslimská krajina a tlačia sa tam Číňania, berú si ruské ženy, je to oveľa horší mix ako v Európe.
Najviac ušlo z pohranicia kde sa bojuje a to boli ukrajinci ruskej národnosti, Rusi ich chceli ochrániť a oni utiekli na západ.
V rusku sa hrozí iná vec, uz teraz tam žije do 30 miliónov moslimov a ti sa násobne množia oproti rusom.
Už maju asi 10te stretnutie a len papali a dohodli sa že sa dohodnú o rok.
Rusaci už roky majú rast HDP 3, 5 % a stale sú na konci vyspelých krajín.
ty si fakt agresívny
Dajte čo nové na stretnuti BRICS, popapali a aj niečo dohodli ??
Takto vyzerá spolupráca NATO, EU a vyspelých krajín, ach, dobre že sme americká kolónia.
Všetko len do NATO, a ked ich neprijmeme tak idú do BRICS
Ja sa strašne citim bezpečne ako sme sa stali americkou kolóniou .
Na to je USA, sme americka kolónia, zvykaj si.
Ktorá vláda, terajšia, minula ??
Rusacki zbohatlici vďaka, ze ste na západ ponosili-pokradli miliardy z ruska, ste hrdinovia.
Odporúčame