V rusku ti to spapaju , držím palce.
Nestras, a možno ty pôjdeš prvý co si volil túto vládu.
Už vtedy mali amici postaviť svoje základné na Ukrajine a bol by pokoj
Chyba to nebola, lebo ZSSR a spol sa rozpadlo ako domček z karát.
Prezliekol ? Veď píšem, že táto vláda je zrazu plné s USA, Nato, EÚ, tak načo prezliekat, nerozumieš pisanemu slovu ?
Chvalim jeho napredovanie s NATO, EÚ, USA.
A ako sa nám dobre žije v kolónií USA, obe posledné vlády sú na 100 % za USA, úniu a Nato.
Uz by NATO, USA mali budovať na Ukrajine svoje základné.
Len si poplač, vraj pomáha
Plán západu vychádza na 100 %, ruská mašinéria je pomaly ničená.
Správne pán Fico, po vstupe do EÚ, je len krôčik do NATO.
Švéd to vidí jasne, za 2 svetovej ZSSR boli za necele 3 roky v Berlíne, teraz bez svojích kolónii za necele 3 roky sú ledva 100 km na Ukrajine.
Odporúčame