málo
Za ZSSR by už davno boli pri Užhorode, ale samotné rusko je veľmi slabá armáda. Počas 2 svetovej bolo ZSSR za ten čas čo bojuje na Ukrajine už dávno v Berlíne.
Vyzerá, že si nervak, dávaj si pozor na to, ako mali stačí aby si bol zúfalý, hehe
Co nepošleš svoje prognózy, vedomosti do daných inštitúcií, hneď ta tam zamestnaju, hehe
Co je vidieť na snímku, lietadla stoja, Izrael vyhlásil, že nedošlo k žiadnym škodám.
Tupelo, vyzerá ze vieš iba nadávať, a mávať ruskou vlajkou, zobrali ti všetky sny o živote v rusku , tak tu trp v americkej kolónií, hehe . Hanbou národa si ty.
Ale vazne, ZSSR bol aký taký super NATO, a západu, teraz to je hrozne. Ešte že nastupuje Čína.
Jeden dnes dával satelitnú snímku zásahu vojenského letiska v Izraeli , ale ze bý tam bolo niečo vidieť, miesta lietadiel boli prázdne asi odleteli.
Takže zrušili poslednú vojenskú základňu mimo ruska,hm počas ZSSR ich mali desiatky, idú dole vodou rusaci
Trafili sa presne a russaci len preglgaju sliny.
Hehe, no ja už budem volít Fica a spol, keď vidím ze chcú eu, usa, nato , len ako teba museli sklamať keď si mával rusacku vlajkou na ich mítingoch s nádejou, že budú chcieť vystúpiť z EU, Nato .
Pár rusackych príspevkov vládne smerovanie s EÚ a NATO neovplyvní.
Ruské základné boli aj na Kube, a až s tej Kuby ostala krajina z najnižším príjmom na svete.
Takže to bola ruska základňa a jej lietadla co lahli popolom.
Trulo, keď niečo tvrdíš tak to treba aj niečím podložiť a nie zábermi z Libanonu.
Veru Ukrajina dobre odoláva rusakom, bez nich by do Berlína nevstupili.
Za 2 svetovej boli Rusi za 3 roky v Berlíne, teraz za 2,5 ledva pár km na Ukrajine
Keby bola armáda Izraela na Ukrajine, tak rusaci sú stále na svojich hraniciach
Zaostaly svet nemá na vyspelé krajiny, s tým sa nedá nič urobiť.
Odporúčame