Však máte Brics, či len na papieri, hehe
Však máte Brics, či len na papieri, hehe
Načo k Bidenovi, však už sme americká kolónia.
Breznev bol ruskej národnosti, narodený na Ukrajine, rus ako vyšitý.
Breznev bol Ukrajinec ? hehe a ktorí ďalší, daj mena keď vieš. Ktorí teda dávali rozkazy v Moskve ??? Daj mena .
No co tuto, ktorý Ukrajinec sedel v Moskve a dával rozkazy ?????
Akého ďalšieho ???
V Moskve, pod vedením Brezneva, otvor si ,, vpád vojsk varšavskej zmluvy,, tam si to dostudujes.
Tutulik, otvor si ,, vpád vojsk varšavskej zmluvy,, tam si to pekné prečítaš, h6
Kde ju odhlasovali ???
Kto nás teda oslobodil v 45 , ZSSR, Rusi, Červená armáda? A kto nás v 68 obsadil , ZSSR, Ukrajina, ci armáda Varsavska zmluva ?
NATO a Západ ma veľa iných krajín kde susedí z Ruskom, toto varí nevieš, hehe
A ty keď si teda nespal, tak nám to približ hehe
Okrem vojny dávajú aj miliardy na udržanie rublika.
Presne , červená armáda , vtedy mali kolónie vrámci ZSSR, teraz sú jalovi.
Počas 2 svetovej za 3 roky postupili rusaci do Berlína, teraz za takmer 3 roky ledva 100 km.
Za 2 svetovej boli rusaci za 3 roky v Berlíne, teraz postupili na Ukrajine slabých 100 km.
Ale vám umýva táto vláda mozgy a to ste mávali rusackymi vlajkami ostošesť,
Nemusíme, budú mať všetci okolo nás (Poliaci, Maďari, Rumuni a možno aj Ukrajina)
Súper Maďari, plnou parou s USA.
Tucniacik sa bojí , že mu pozdrhaju obyvatelia.
Odporúčame