Sankcie na Izrael by mohli uvalit štáty Čína, Rusko, KĽDR.
Sankcie na Izrael by mohli uvalit štáty Čína, Rusko, KĽDR.
Počkáme, uz len to ze išiel do južnej Kórei, je úder pod pás pre rusakov na Slovakia, hehe
Viete len nadávať, argumenty žiadne,
Máš to divné napísané, ale čo hovorí o južnej Kórei ? Fico vysmiaty, asi dobre dohodol nakup paliva do našej atomky, obkakal rusiu.
Vernosť preukázala táto vláda, to nevieš ?
Akurát dávali fotku Fica v Južnej Kórei, spokojný vyzeral, napíšte niečo o tom.
Hehe. Akurát bol Fico v južnej Kórei, paráda spokojný, napíš niečo o tom, hehe
Vždy sa nájde lepší, hehe
Hej, presne ako ty, hehe.
Ci vyhrá Kamila, či vojna bude 2 roky, pôjdeme s NATO, USA a EÚ.
Hahaha, ešte prispej niečím, hehe
Veru, vymen dolace za ruble, hehe
Mal, tu v americkej kolónií už bol, ja za to nemôžem ze v rusacku nebol
Chlapci darmo sa stresujeme, bývalá vláda, terajšia vláda a aj budúca vláda pôjde s EÚ, Nato a USA .
Lepšie to vysvetli, hehe
Po slovensky deravú
Hej, to už slo pred 2 rokmi
Len ci nemáš ty De javu , hehe
To už rusi spomínali pred 2 rokmi.
Zase , uz asi 3 krát.
Odporúčame