Hehe, dobrý nákup, na Brics si ani nespomenuli.
Hehe, dobrý nákup, na Brics si ani nespomenuli.
A co poviete na nákup zbraní z Izraela, Kali je v tomto dobrý.
Ako vyzerá nákup F16 z USA ??
Opozícia organizuje tajné stretnutia na odstránenie putka, vyzerá to zle.
Vraj sa plazia, to je ešte istejšie , hehe
V rusku prebiehajú veľké protesty proti vojne, 49 % je už proti, rubel klesol na minimum, nevyzerá to dobre.
A kedy by tam dosli týmto tempom ? Za cca 40 rokov.
Za 3 roky cca 100 km, čo sa plazia ??? Hehe
Ako je známe tak v zakopoch sa pije Vadka.
Pozerám na mapu a rusaci postupili cca 100 km na Ukrajine, počas 2 svetovej za ten čas už boli v Berlíne . Bez Ukrajincov nulová armáda.
Nevadí, aj tak urobili z rusakov zaostalu armádu.
Už to omielate skoro 3 roky, a furt na jednom mieste.
Pri tempe rusakov, do pol roka, možno.
Takúto armádu nám treba do NATO, rusaci traste sa.
Neboj, zeleny ma a sebou NATO, USA, úniu.
Vraj dostal podlaha v Moskve cez drzku , ani rusaci nemajú radi zradcov.
Presne ako ZSSR a každá takáto spoločnosť, aj na Rusakov sa všetci vykakali a co mohlo pridalo sa do ÚNIE.
Ta trvala asi 1000 rokov, ZSSR 70, hehe
Však treba pomôcť pred sankciami a teda Brics by mohol pomôcť, to bola len rada, hehe, isto makáš v západnej firme.
Odporúčame