Hehe, daj ešte nejaký vtip.
Hehe, daj ešte nejaký vtip.
Uvidíme ci Blaga vytiahne transparent s nápisom ,,chcem mier,,
Asi napísal to co videl a nie to co je na stránke.
Tomuto sa hovorí šetrenie, tak ako u DPH.
A kde má napis, chcem mier, ??? Tam ho už nechce ? Iba tu.
Toto keby urobí rusak v Bruseli, tak doma ho ihneď zatknu.
Nič, stačí počúvať.
A vysvetli Blaga rusom aj nákup F16 z USA ????
Rusom sa hlavne páči západ, preto tam vyviezli obrovské množstvo peňazí.
A co F16, tie ti nevadia ? hahaha
A vysvetli Blaga rusom aj nákup F16 z USA ?
Tak nech si aspoň auto kúpi ruské , hehe
Tam by mal ísť kalí, ten ide nakupovať zbrane od Izraela.
Vyzerá, že si robí zo svojich voličov obyčajných hlupákov, pomelie v Moskve a potom hybaj späť do kresla v europarlamente.
Hádam tam aj ostane.
Cvičí najsilnejšia armáda sveta.
Hľadal som a nenašiel, keď vieš kde daj link.
Netrep, potopili ju ,,vlastní,,
Odporúčame