Tuším, ale isto aby sa Rusi vrátili domov.
Tuším, ale isto aby sa Rusi vrátili domov.
Aj tak by si napísal ze pravda klame,
Je to ako vlnovka, teraz je smer o 3 roky bude PS, nech sa navzájom kontrolujú.
Stačí si otvoriť nehnutelnosti sk
Ja nechodím po smerackych mítingoch, tam chodíš ty, co si mával ruskou vlajkou, ale oni ta okaslali a chcú NATO, EÚ, USA.
Napríklad na Liptove, Poprade vyhnal vyššie ceny slovenskí zbohatlici, kupujú co môžu.
Ten je v KĽDR, Číne atď, stačí odísť, ale ty tu pekne zostaneš, hehe
Jaj, teraz nevieš keď budem mať smer míting ci si doniesť americkú zástavu alebo rusku, hehe. Dones obe a v jednej máj americkú a v druhej ruskú. Hehe
Opýtaj sa dcéry našej ministerky, simkovicovej, žije tam.
Rusaci a to vám nevadí ze putko išiel do Južnej Kórei nakúpiť palivo do atomky ? Chce sa silou mocou odstrihnut od ruských palív. zbrane nakupuje v USA, a vy ste mu mávali rusackymi vlajkami, hehe.
Dokonca aj putko sedel na druhom konci stola a jeho poskokovia museli mať odstup minimálne 5 m.
Dnes euro rubel skoro 1 : 106 a aj dolar sa blíži k 100 rubľov.
Ty ten otrok asi nebudeš keď máš toľko času na písanie.
emigráciu
Aj taky je západ, vidíš mal by s ich navštíviť a ponúknuť emigeaciu do Ruska, alebo KĽDR. Hahaha
Fico ukazuje svojim voličom prostredník, a o si mu mával ruskou vlajkou.
A daj ako je bohatstvo rusakov rozvrhnute medzi obyvateľov, a to pred 30 rokmi bolo všetko štátne.
Preto do USA odišlo státisíce slovakov, naopak nik.
Len toto sa zmozes, hehe, Ešte šťastie ze Fico išiel nakúpiť palivo do atomky do Južnej Kórei, silou mocou sa chce odstrihnut od Ruska.
Odporúčame