Obyvateľ americkej kolónie vysvetli rozdiel medzi šetrením a zvyšovaním dani.
Obyvateľ americkej kolónie vysvetli rozdiel medzi šetrením a zvyšovaním dani.
Šetrenie je šetrenie a zvyšovanie daní je úplne niečo iné, to sú tie ruské školy co absolvovali v minulosti títo politici.
Tak toto je šetrenie.
Rusi si to budú musieť opraviť aby mali kde predávať plyn.
podľa teba, ale podľa novej čo spečatila spojenectvo s EU, Nato a Usa nie.
Slovensko sa rozdelilo na tých čo chcú žiť v americkej kolónii a na tých čo musia žiť v americkej kolónii, hehehe
Hehehe, a ty budeš musieť celý život trpieť tu, v americkej kolónii, hehehe
Načo by mal ísť do Iľavy, on bude musieť žiť celý život tu , v americkej kolónii, hehehe.
Ukrajinci nejak dopadnu, je to hlavne ich problém, ale podstatné je že zaostalé rusacko ukázalo čoho je schopné a prečo tam nechce nik ísť žiť .
Mne ? , ja som tu v Americkej kolónii, ale rusaci su na smiech z ich postupom a teraz vidieť aj zo zaostalou armádou a aj s tebou, hehe
Koľko ich bombardujú 2 roky ? Gumopuškami ?
Tam muselo padnúť ruských chlapov, veľa.
Rusaci pomaly 3 roky postupujú a rýchlosť 1 km /1 mesiac a niekedy aj späť, slabaja armija.
Tak ako sa nedarí rusakom na fronte, tak pomaly klesá rublik, dnes je 104 za adno euro.
Mal by ísť do Číny, tam to začalo a tam zisťovať.
Takže si sledoval vzlet najväčšej rakety sveta s opätovným pristatim.
Presne, teší sa, na ruskej pravde sa zase tešíš ty.
Pri tej ruskej kvalite sa môže stať, že aj keď im ten zázrak vzlietne tak kľudne môžu trafiť Čínu, alebo KĽDR.
Odporúčame