Zo strany Hlas a Smer, super, budú to pocuvne opice.
Zo strany Hlas a Smer, super, budú to pocuvne opice.
zabudol som , že on je aj oná.
KEDY sa najde hrdina z tejto vládnej koalície a pôjde na výchovný pobyt do Rusiie.
Zuzana vedela prečo ide do USA, išla čakať členov tejto vlády na čele s peelleem.
Vieš prečo ? Čaká tam na pelleeehho a spol.
Máš to dopletené: za socializmu keby niekto letel do USA tak je vlastizradca a skončí v base, terajší rusáci
môžu v kľude letieť do Moskvy, podporovať Rusko, mávať ruskými vlajkami a nikomu sa nič nestane. Lenže oni radšej sedia v europarlamente.
Komunisti vždy vešali.
Ale počas mítingov stovky prívržencov bllahhu mávali rusackými vlajkami, isto teraz od neho očakávajú študijný pobyt v Moskve.
Však od tej zmluvy môže teraz pele odstúpiť , čo myslíš ? A zbrane čo začali nakupovať z USA ešte v roku 2018 začala táto vláda.
Za totality chodili povinné, teraz tam sami chcú, aj Zuzka, aj pele
Tu je vidieť , že Rusko bez ropy a plynu by bola úplne chudoba krajina.
pre teba možno, ale viacerých rusov to povzbudí.
niektorý rusi začínajú byť smelší, keďže vojna nejde podľa plánu a 49 % rusov je proti vojne.
Neodpovie, už pomaly nemá čím.
A kde je Bllahha ? , tomu sa ale páči v Bruseli.
Smerom na západ nebol socializmus a družstva tam fungujú jedna radosť,
Vyzerá ze si mukloval v Nemecku, keby si v rusku tak vieš po ruský, hehe
To aj v rusku, tam este viac zase na alkohol, ale títo boli zabití na Ukrajine, len tak.
Pokračujú, lebo socialistické sa rozpadlo. Ako skoro všade po celom Slovensku.
Odporúčame