Aj Kube rusaci pomáhali, kolonizovali a tiež tam vládne chudoba, hehe
Aj Kube rusaci pomáhali, kolonizovali a tiež tam vládne chudoba, hehe
Kuva, ved ti stačí zobrať nohy na plecia a hajde do russie, kldr.
Veru, rusaci pomáhali severnej Kórei a vidíš ako je oplotena, tučný Kim sa bojí aby mu tam dáaky zapadniar nevosiel, hehe
Žil si v Kremli a zdrhol si do americkéj kolónie, to sa dalo čakať
Putko ? Veru tie ruské zbrane nik nechce, ako ich autá.
To su úsporné opatrenia, nájdu si nové zamestnanie, preto je západ tak vysoko nad ostatným svetom
Komousi, zase, uz to opakujete od 1917.
Aspoň z nej bude nová Južná Kórea.
A preto žiješ v americkej kolónií, hehe
Zelensky paktuje z najbohatšími štátmi sveta a putko z najchudobnejšími, hehe
Myslíš tie co ukradli ruský zbohatlici a vyviezli do EÚ ?
Rusakov musí triasť od zlosti, Zelensky zariadi aj nemožné.
To sa dalo čakať, rusaci sú potomkovia Mongolov.
Zase, uz to komusi tvrdia od 1948 a nič.
Takto sa pomáha v EÚ a NATO.
Hej, v divadle padlo 150 a stovky zranených.
Na Moskvu, načo, Moskva je pekne mesto, stačí počkať ako v 89.
Len by niektorý skúsil, letí z okna.
Odporúčame