Toto za Matovica nebolo.
Toto za Matovica nebolo.
Terajšia vláda ? chaos, bordel, neschopnosť.
Pre rusakov ako ty, áno .
Preto sú krajiny západu tak vyspelé, dobre ze postupne medzi ne zapadneme.
Putko navštívil svojich predkov.
Nech sa páči, môžeš začať zvýšiť im životnú úroveň.
Vidieť, že ruska ropa je nepodstatná.
ale však tvoji rusaci podpisali pevný zväzok z EU a NATO, nečital si ? hehehe
V roku 1989 bol 1 dolár za 1 rebel, to bolo v Rusku a na čiernom trhu išiel asi za 15 rublov, teraz je 1 dolár za 90 rublov a na čiernom trhu v Rusku ide aj za 200 rubľov. Prešlo 35 rokov a rublik padajet a padajet.
EU nezlyháva , to len ty mútiš vodu. Brics je spolok čo nemá budúcnosť , len chcú napodobniť G7.
Prečo rusaci kradli v Rusku a vyvazali do EÚ a USA, prečo ?
Je to možné, ale ukrajinci asi 4 x toľko vynicili rusom.
V roku 1989 bol ešte rubel oficiálne k doláru 1 : 1 , teda v Rusku, na čierno sa dolar predával za 15 rubľov, teraz je 1 dolár za 90 rubľov a na čierno ide až po 200 rubľov .
Však mali veľkého učiteľa, Sttaalinna.
Srbsko je zaostala krajina, 2x ako Rumunsko.
pred rokom 89
Odporúčame