Aj našej terajsej ministerke to môžeš ty oznámiť, aj Pociatkovi ten je vo Francúzsku, alebo Širokému atď
Aj našej terajsej ministerke to môžeš ty oznámiť, aj Pociatkovi ten je vo Francúzsku, alebo Širokému atď
Samozrejme, hehe, len si podristaj.
Ale sa ti píše na západnom internete, hehe
Hej Rakúsko, zaostaly rusak.
A prečo? Preto. Opýtaj sa europoslanca Blllaahhuu, ten ti to povie keď mu budeš mávať ruskou vlajkou
Rusak , len vyhrážať sa vie, večer nalogany vodkou a ráno vyhrážky.
To čo oslobodili rusi zaostalo za západom 10tky rokov .
Keby nás po oslobodili amici tak sme na úrovni minimálne Rakúska.
Máš to popletene, napr. Za južnú koreu bojovali amici. Severnej Kórei pomáhali ZSSR a spol a kde je teraz Južná Kórea, 100 rokov pred Severnou.
Dedo spomínal, že pár mesiacov býval u nás nemecký dôstojník, slušný, potom sa front otočil prišli rusi a dom vydrancovali.
Ruska armáda je na čo ? Na smiech. Hehe
Rusaci, skocte pozrieť do KĽDR a tam uvidíte Slovensko pred rokom 1989.
Komousi, skocte si do KĽDR a tam uvidíte Slovensko pred rokom 89.
Vo východnom nemecku jazdili na krabiciach, áno, ale v západnom na západných autách, takých co teraz ma 98 % Slovákov.
A alkohol predávali až po 10 hodine, aby chlapi aspoň do tej 10 niečo porobili, potom sa pilo
Rusaci zamoruju ovzdušie.
A ty v hlbokom očakávaní čakáš na tieto správy, hehe.
Nevedia dokončiť rozostavané a idú začínať ďalší, taraji.
Odporúčame