Opäť ideme dole vodou, najchudobnejšia krajina V4.
Opäť ideme dole vodou, najchudobnejšia krajina V4.
Tam budú malé platy, ako v Číne.
Napríklad počiatok žijúci vo Francúzsku
Koľko rubľov dáva Brics svojim koloniam ?
Zatiaľ predbehlo Zssssr o 34 rokov, hehe
Aj pred rokom 89 dávali a co sa rozpadlo ?
A to hlavne kvôli rusackym lokajom.
Ak chceš byť v Bricsu tak ti stačí odísť do krajiny co je členom tohto spolku. Terajšia a aj predchádzajúca vláda chce byť členom NATO a EÚ.
Žije v USA, tak ako aj Djiokovic v Monaku.
Už je z nej Američanka, tam žije.
isto ? aj tak jednym okom budes pozerat.
Do ďalšieho týždňa bude cez milión.
Nie , píše o tvojej, vy ste brav za brava na amerických motorkách
Aké auta jazdia u nás a v polsku, daj. V polsku lepšie, novšie, ale všetky západné.
Ubohejsie je ked mladí rusaci zomierajú na Ukrajine len tak, pre tupost bolsevikov.
Ešte pred rokom 89 bol v rusku oficiálny kurz dolára a rubla 1 : 1, na čiernom trhu išiel dolár za 15 rubľov, teraz je oficiálne 1 dolár za 90 rubľov a na čiernom trhu ide za 150 rubľov, .
Čítaj ruskú pravdu, tam to bude.
10 rokov, to len preto ze polovica je ruského myslenia.
Hehe, to tvrdili aj komancovia pred 89 a rozpadlo sa ZSSR a jeho kolónie
V rusku po roku 1917 nesmel nik vynikat, ak áno hneď mal gulag.
Odporúčame