KĽDR a čím ? Sami nemajú čo jesť.
KĽDR a čím ? Sami nemajú čo jesť.
Lenže NATO a západ Ukrajine pomôžu.
Veru, spaceX predbehli svojich konkurentov o 10tky rokov.
Ako na tom zarobila Južná a Severná Kórea, vysvetlí ?
A Ukrajina je už takmer v NATO a čakateľ do Únie.
To napíš ty, keď to vieš.
Takže sa ti nechce do rusacka, unia ti vonia, hehe.
Keby tam ,,ušiel,, niekto významnejší tak rusaci by sa tým chválili všade, lenže tam nik nechce, dokonca ani ty, hehe.
Do ruska uteká len odpad.
A vďaka ze finančné podporujes západný kapitál s názvom internet, hehe
Ja , ty si začal o lgbt, uz nepi, hehe
A tak si prilepeny na pravde a novom čase, hehe
Vidieť ze si informovaný, členovia sú, hehe
Vidieť ze si informovaný , členovia bývajú, hehe
To vieš ty ako člen lgbt.
Rusacko ma byť lídrom Brics, ? Jedine ako sluha Číne.
Ale si rusacka armáda narobila hanbu na Ukrajine, hehe, hehe
Aj rusaci 3 roky na jednom mieste, hehe.
Už ta prestalo mávať Bllaahhovvii ruskou vlajkou, ?
Ty si ten co maval rusackou vlajkou Bllaahhoovvii a ojjeebaaal ťa, hehe
Odporúčame