Zase rusacka vodka uraduje,
Zase rusacka vodka uraduje,
Ci plaču neviem, ale slabá odpoveď na vraj druhú najvyššiu armádu sveta, dochádza munícia a chuť bojovať za nič.
Toto mala byť ruzzzka odpoveď, smiešny útok, hehe.
Za komancov bolo viac detí, lebo sa nič nedalo robiť, teraz mládež cestuje po svete, študuje a tisíce ich žije smerom na západ.
A preto sme boli oplotení a strazeni lebo sme všetko mali, hehe, skoč do KĽDR tam uvidíš ako to bolo.
Teda , robili len pomocné práce, to im pasuje.
Veru na viac nemajú, len robiť ussakom pomocné práce, hehe
Takže už su kolóniou USA , paráda.
Zase, len anglisai to vedia.
Veru , len na to sa zmohli, a kedy ju tam naposledy doviezli ?
Nezabudol, len jeho tupost mu to nedovolí. Hehe
A preto musíš používať západný internet, aspoň prispievas do rozpočtu EÚ.
Ze tri dni a sú v Kijeve. Hahaha
Ze motory, hehe, auto nevedia vyrobiť.
Spadla, stáva sa pri týchto experimentoch, vidieť ze to sleduješ, hehe
V rusku pád z okna.
Len píšte a používajte západný internet rusaci, prispievate ekonomike EÚ .
Soperzbranou pre Zelenskeho je NATO a pomoc vyspelých západných štátov.
Fico len zneužil svojich hlupuckych voličov, dostal hlasy a týmto skončilo.
Odporúčame