Najväčšiu cenzúru mali za Stalina, vtedy v Gulagu zakapalo 1,6 milióna vlastných obyvateľov.
Najväčšiu cenzúru mali za Stalina, vtedy v Gulagu zakapalo 1,6 milióna vlastných obyvateľov.
Terajšia vláda ide očkovať svojich voličov Sputnikom, mali by dostať minimálne 3 dávky.
Treba celú EÚ oplotit ako za komancov, aj vtedy a aj teraz všetko uteká na západ. Len vtedy to oplocovali komancovia, lebo by každý ušiel.
Vyzerá, ze ty si z toho Puf, hehe
Montážna dielňa za minimálne mzdy, super.
Potrebuje
Aj, ale ešte potrebujem 10 tky rokov kým sa ako tak vyrovná zapadnemu svetu.
Veľa, len slovakov je v USA státisíce.
Tieto slová používali komousi pred rokom 89 a napriek tomu EÚ a USA neskrachovalo, len ZSSR a jeho kolónie.
To povedz Ficovi a spol, hehe
A prečo to nevysvetlis Ficovi a spol, oni len únia a nato
Ale surovinu musíš predať , keďže nevieš nič vyrobiť.
Ako padá na hubu ? Vysvetli.
Ruble nemajú hodnotu, len eura a doláre
Usa je dieťa Európy, ktoré sa postará o svojich rodičov.
Rusak, ved sa už nestrapnuj, aj tak ideme cestou únie a nato.
Vyzerá, ze tou oveckou si ty, hehe.
Parádny štart, amici si idú svoje.
Alebo aj naopak, ako ruskí separatisti provokovali a zabíjali ukrajinských civilistov
Odporúčame