Dnes 1 euro za 102 rubľov, na čiernom 1 euro za 200 a viac rubľov.
Dnes 1 euro za 102 rubľov, na čiernom 1 euro za 200 a viac rubľov.
Už 3 roky prechádzajú a furt sú na jednom mieste, hehe
Komousi vždy klamali, takže že nič nové.
Jasne ze proti ruský, v rusacku sú články proti únii a usa, tam ti treba čítať.
Veru, front sa presúva do Ruska, pomaly ale isto.
Rusaci si ho budú musieť sami opraviť, aby mohli predať do EÚ, inde pochodia len s malou cenou za m3.
A Rusko pred rokom 1917 nebol západ ? Až komunisti ho uvrhli smerom na východ medzi zaostalé krajiny.
Zmrd, ukradol z Ruska čo sa dalo a hybaj ho na Západ, tiahni spät do rusacka.
Rusacki alkoholici už sa prejavujú.
Už aby Amici dali voľnú ruku na rakety dlhšieho doletu, hneď pochopia co su to západné zbrane.
Mení sa to každú chvíľu, počkáme na najbližšie dni.
Však už sa skoro 3 roky strapnuju.
A čím to zbombarduju ? Už prestaň snívať.
Skôr sa ukázalo aká slabá je ruská armáda, možno na papieri bola.
Obsadili, a urobia referendum o pripojení.
Práve že nie, bojuje sa už aj na ruskom území, a front na Ukrajine slabne.
Vypadá, že front sa presúva na Ruské územie.
Amici z vesmíru kontrolujú pohyb rusakov, prekvapenia sa konať nebudú.
Romaci v rusku sú na tom ešte horšie, lenže tam bieli nemajú splachace.
Ale terajšia vláda ide ruka v ruke s NATO a Úniou, ide v šľapajach predchádzajúcej vlády.
Odporúčame