Takže sa ti páči Únia.
Takže sa ti páči Únia.
Ďakujem, ale stačí vedieť aké auta vyrábajú.
Takže západné auto, lebo iné takmer Slovensku nevidieť.
To robili a robia všetky veľmoci, od Rimanov, až po dnešok, ale ako nám slovakom ?
Áno bolo to smutné keď Srbaci povrazdili desaťtisíce obyvateľov krajín bývalej Juhoslávie, takže aj vojvodincov pobili, smutné. A to len preto ze štáty chceli prec spod nadvlády Srbou.
Hehe, daj ešte nejakú pikosku.
BMW, Renault, ???
Maďari si vždy veľa navymyslali , nie a nie vystúpiť z EU a NATO.
Ako ? Popiš , nech vieme.
Moc ich isto neostalo, a veľa je v zlom technickom stave tak ako aj ich autá.
Lenže sú aj lode pre helikoptéry a pod. A vždy sú modernizovane, o to sa pokúšali aj rusaci, ale Kuznecov nie a nie dokončiť , hehe
Preto ukrajinci presne vedia, lebo tam majú rusackych kolaborantov,
Ale ze Rusaci a spol neuvalia sankcie na Izrael a jeho spojencov, to nechápem.
To hádzali na Srbov, a vieš prečo, skus vysvetliť.
A vidíš, terajšia, či predchádzajúca vláda chce s nimi obchodovať.
Potvrdzujem, zatiaľ nám Slovákom ani v najmenšom neublížili, tebe hej ? . Ako ?
Proste, zrazu je front v Rusku, teda presunul sa, viac ako 2,5 roka bol len na Ukrajine.
Ešte ich majú asi 15, obrovska vojenská sila.
Odporúčame