Na východ EÚ potrebuje štát ako je Ukrajina, pre dlhodobú bezpečnosť.
Na východ EÚ potrebuje štát ako je Ukrajina, pre dlhodobú bezpečnosť.
Sľuboval lacnejšie a mier v Európe.
A rublik nám padajet., charaso.
Ale nespomenul ze každý 7 rus je moslim a najväčšia mesita v Európe je v Moskve.
Len aby reč nestala, ale čakám na zlatý rubel .
A rubel ud padajet 1 euro za 102 rublikov
Veru za polku a musia, inak by nemali kolu predávať.
Konečne rusaci si budú môcť potahat plyn po vidieku, 2/3 ho nemá, a budú ho ponúkať za minimum, Únia si príde na svoje.
Taky odbyt aký ponúkala EÚ nenájde.
Nič iné im neostáva, nemajú na západné zbrane, tak ako ich autá nemajú na západné autá.
To bolo preto lebo zastrelili drony a tie padli na skladisko ropy, keby sa nebránili tak nič sa nestane.
Ale už sa to mení, terajšia vláda plánuje rozsiahle nákupy v USA.
Nasadili brancov, čo znamená, že už iné nemajú.
Veru, rusaci v tom vedú.
Myslíš nášho pperlleehhoo ?
Aj pele so smerakmi sa boli pozrieť v Paríži.
A preto dopadla vynikajúco, super športové udalosti.
Takže ostali už len mladí branci, a vraj 2 najlepšia armáda sveta.
To isté je aj v rusku, a tak si ruské ženy berú Číňanov alebo moslimov.
Odporúčame