Alebo sa opýtať Pociatka, co ma vilu vo Francúzsku.
Alebo sa opýtať Pociatka, co ma vilu vo Francúzsku.
A koľko prehajdakali Číňania, biliony, všetko to prišlo odtiaľ.
Paráda OH, rusaci hehe, vám len zbraň do ruky.
Prečo stúpa ekonomika v Rusku ? Lebo rusaci na fronte vychlastaju hektolitre vodky, ináč by nebojovali.
Hej už 2,5 roka a nič, postup 5 m za mesiac , hehe
Aj komunisti to hovorili pred rokom 89 a ZSSR padlo.
To sa dalo čakať, rusaci nevedia auto vyrobiť a nieto viesť vojenskú ofenzívu.
Prídu ďalšie, uz teraz rusaci nevedia co ďalej.
Ukrajina je ako biblická Sparta, treba ju hneď do NATO.
Harrisova valcuje, pomoc pre Ukrajinu bude ešte väčšia.
Vraj druhá najlepšia armáda sveta, momentálne 10 a hlavne zaostala.
Týmto skvelým prienikom vstúpilo do ukrajinskej armády ďalšie tisíce nových dobrovoľníkov.
Ze vraj kapitalizmus je v poslednej fáze, to znamená, že tunajší rusofili už bežia do Ruska, KĽDR a podobne. Potom napíšte, hahaha.
Hehe, taraj, to už komunisti pred rokom 89 basnili o páde USA, EÚ, dolára a padlo ZSSR a jeho kolónie, hehe.
Vidieť to na OH v Paríži, medailové umiestnenia berú štáty západu, len Čína sa drží .
Nevypadá, že by klesala, ako si to zistil ?
Jedine vtedy keby tie tanky kupoval celý svet, lenže zhoria na Ukrajine a sroty nik nechce.
Rusaci hor sa pracovať do Ruska, netreba dlhšie čakať.
Keď sa Ukrajina stane členom NATO, tak budeme mať vojakov sparťanov, už aby to bolo.
Asi myslel Covid, ktorý vymysleli Číňania.
Odporúčame