Ta je už horšia ako Blllaha, ktorému v kancelárii na stene visí Biden.
Ta je už horšia ako Blllaha, ktorému v kancelárii na stene visí Biden.
Rusi už chcú mier ? Asi dochádza dych.
Ako sa Bláha stal europoslancom tak na stene v kancelárii mu visí Biden,.
Len si čakal na túto bulvarnu informáciu, hehe
Bláha akosi stal europoslancov, tak v kancelárii mu visí Biden.
A zase len do USA , do Ruska ani za svet
EÚ je EÚ, rusaci to vedia, preto am vyviezli miliardy .
V ZSSR a jeho koloniach sa to prejavilo v 89, hehe
Je radosť sledovať OH v Paríži, krásne štadióny, nádherné pohľady na mesto, radosť divákov.
Ruské isto nie, západné áno.
Toto sa deje v bohatých západných štátoch už dlhé desaťročia , medzitým sa rozpadlo ZSSR a jeho kolónie.
Kalimu sa strašne páči amerika a americké zbrane.
Za 2 5 roka veru veľa, keďže skoro stále su na jednom mieste.
Super zorganizované hry.
Rusko bolo, je a bude zaostala ekonomika, hehe.
Aj pár ks západných zbraní stačí na bránenie Ukrajiny, západ, Nato, sa zahráva s ruskou armádou.
Skús to lepšie sformulovať , napísať. Hehe.
Dobré dievča, len tak ďalej.
Neboj, nemec sa poučil, rus nie.
Odporúčame