Koľko Slovákov prebehlo do Ruska, Koľko ?
Koľko Slovákov prebehlo do Ruska, Koľko ?
Hlupák si ty, lebo nič také neexistuje,
Nevedia auto vyrobiť.
Hehe, ale rozpadlo sa ZSSR a jeho kolónie.
Co čakať od starčeka Trumpa, skleróza je vážna diagnóza.
Vyrobiť jedno nie je až taký problém, ale spustiť sériovú výrobu je problém. A to rusi nevedia.
Treba uznať oddanosť Ukrajinskej armády, bez problémov odolávajú rusakom z ktorej urobili slabucku armádu.
Len vtedy nemal Napoleon za sebou Západ.
Parádne ukončenie.
Neboj nič, pracuje na tom.
Vzdávajú sa po stovkách, načo kapat za starého rusaka.
Už kvicia rusaci, páči sa im západný internet.
Jedine, ze by ich tam doviezli na vlaku, aby videli Nemci smejdy
Môžu si s rusakmi ruky podávať.
Vraj druhá naj armáda sveta, auto nevedia vyrobiť a nieto mat kvalitnú armádu.
Som rád, že tomu veríš, hehe
V Maskve je poplach, zrejme cesta na Moskvu je volna.
Oni vestia aj o rozpade USA, Nato, únie , len zabudli ze sa rozpadlo ZSSR, hahaha
Verím tomu, že ukrajinci udru ešte niekde inde, až potom bude svanda.
Teraz sa ukazuje chaos v ruskej armáde, presne také je Rusko.
Odporúčame