Už komunisti pred rokom 89 splietali o páde USA, EÚ, dolára a rozpadlo sa ZSSR a jeho kolónie. DOBRÉ JE TO TERAZ ? hehe
Už komunisti pred rokom 89 splietali o páde USA, EÚ, dolára a rozpadlo sa ZSSR a jeho kolónie. DOBRÉ JE TO TERAZ ? hehe
o páde komunizmu
Už komunisti pred rokom 89 splietali o páde komunizmu a rozpadlo sa ZSSR a jeho kolónie .
Hehe, veru ruka v ruke, či pijem alebo nepijem.
Hehe, daj ešte niečo na zasmiatie.
Rusaci musíte blejt že terajšia vláda ide ruka v ruke s NATO USA, EÚ, zbrane nakupujú v USA náš prezident bol na zahájení OH v Paríža, hehe
Zvyšok sveta sa zúčastňuje tohto podujatia, okrem rusov, všetci.
Treba sa obrátiť na ministerstvo školstva.
S tým ti nepomôžem , hehe.
V západnom svete samé športové udalosti, ME vo futbale v Nemecku, Copa amerika v USA, Tour de France vo Francúzsku , OH vo Francúzsku a prichádzajú ďalšie.
Pár rusackych tupcov co závidia OH vo Francúzsku na priebehu športovej udalosti nič nezmenia, hehe
A ak aj majú, tak skopirovali zo západu, tak ako všetko
Po páde ZSSR nebolo ani jedného zbohatlíka, za 30 rokov ich je tisíce a do EU a USA vyviezli ,,ukradli,, z Ruska miliardy.
A preto rusackí zbohatlíci vyviezli miliardy do EU a USA, hehehe
Nič iné im neostáva, keď vlastný nemajú.
Už sa tu nahrnuli RUSACI, páči sa im pravda a západný internet, hehehehe
A vidíš, cela táto vláda ide v stopách Nada, heheh
Paráda, takto sa baví vyspelý svet.
Nabudúce pozeraj hry v Moskve, hehe
My budeme vždy len kolónia, ruska už sme boli a nič horšie nemohlo byť.
Odporúčame