Jajaj, nás mnogo a aj vodky.
Jajaj, nás mnogo a aj vodky.
Mýliš sa, predstavu o rusku mame slušnú, bol som viackrát, ale sám vidíš, že všetky cesty smerujú, ( dovolenky, pracovné), do štátov únie . Všetkým čím doma v domácnosti disponujeme je zo západu, dokonca aj za ZSSR nič nebolo odtiaľ. Jedine plyn a ropa. A hoci rusaci majú plynu až, až , tak drvivá obyvateľov ruska plyn doma nemá .
V rusku sa to nemôže stať, lebo tam nik nevydrží dlhšie ako týždeň, hehe
Rusaci v akcii.
Migi sú tak zastaralé ako napr ruské auta, a ruský svet ? 98 % slovakov dovolenku je mimo ruska a nič praktické z ruska nemáme, jaj , plyn a ropu, aj to už pomaly končí a keby nebola zo zeme tak pomaly ruské nemáme nič.
A píše sa majú, nie maju a radosť a nie radost , hehe
Aspoň nejak si sa potešil, ako aj ja ,s, tejto vlády .
Mali, ale lietať mohlo len pár ostatné boli pokazenéééé.
On to nepochopi, lebo v rusku vydržal maximálne mesiac.
Nie jeden ďalší, ale by ich malo byť minimálne 20, toľko F16 táto vláda objednala.
Ako ten co bol 2 mesiace v Rusku a zdrhol odtiaľ.
Treba si prečítať článok, popisuje to skúsený pilot, ktoré táto vláda vyslala na školenie do USA.
Dobre sme sa zapísali v USA, majú s nás radosť.
To je ako presadnut z nového ziguliaka do nového BMW .
To je normálne, keď to bude robiť argentina tak prvý a druhý bude messi a Maradona ,
Jednoduché, posunúť odchod do dôchodku na 70 rokov, vraj nad týmto uvažuje terajšia vláda.
Tak ako sa rozpadlo ZSSR, tak aj Juhoslávia, v diktatorskej zaostalej spoločnosti nechce nik zotrvať.
Vidieť, že si prisaty na pravdu a hltas jeho články, hehe
Sa ti páči západný internet, že, hehe
Odporúčame