A predávajú za reálne ceny, žiadne lacné ceny, tak ako ostatné krajiny.
A predávajú za reálne ceny, žiadne lacné ceny, tak ako ostatné krajiny.
Oni ich predávajú, nie dodávajú, máš to popletene.
Ťažko je rusom bez západu, dávajú to viditeľné na javo.
Čím bližšie západu, tým vyspelejsi národ a naopak, hehe
A keby to prišlo tak sa budú únii držať zubami nechtami.
Kalinak, ale sa mu zapačila amerika , hehehehehe.
F 16 objednala ficova vláda v roku 2018, minister Gajdoš za SNS.
A potom po 68 tu rusaci 20 kradli a oplotili nas 3 jitym plotom, pfuj banda ruska zaostala.
Preto nakupuje od tretích krajín, lebo ich majú, teda do ruských zbraní, západ ma svoje nové zbrane, ktoré Ukrajina nemá. Okrem pár ks systému patriot, himars, atď.
Ale deň čo deň pozerá pravdu a večer doma joj a Markizu , hehe
India bude budovať spoluprácu s usa a úniou, cina chce diktovať a ovládnuť Áziu.
Tam ešte len bude konflikt, súperenie len začína.
Bez servisu ? A cena dobrá nebude.
Neboj, rusi nie sú na tom tak dobre ako sa tvária, západ ma svoje zdroje aby vedeli o rusoch potrebné informácie. Pomoc únie s usa bola zanedbateľná a hľa, rusaci saskuju už 2 roky na jednom mieste.
Korcok to bral moc seriózne.
Do Ameriky najnovšie chodi Kali a nakupuje americké zbrane.
A aj napriek tomu rusaci sú na jednom mieste už mesiace.
Už nech bude pele alebo korcok, hlavne ze pôjdeme cestou únie a nato.
Í KORCOK je slušný politik. Pele je Ficova škola
Odporúčame