Už 2 roky a furt na jednom mieste, vraj 2naj armáda sveta, hehe
Už 2 roky a furt na jednom mieste, vraj 2naj armáda sveta, hehe
Hej, 1km za rok, hehe.
Miroslavovi, rus a na americkom internete sa strapnuje, hehe.
Rus a na americkom internete sa strapnuje.
Nemci zničili, čo sa vtedy Rusi nevzdali a neboli by žiadne obete, presne ako teraz Ukrajinci.
Jediný kto pomáha Rusku je tučný Kim, aj to len preto aby mohol vymeniť jeho zaostale zbrane za potraviny pre svoj vyhladovany ľud
A co ti treba na tom vysvetľovať, proste na nich serkaju.
To je pomoc, mas niečo take z ulíc Severnej Kórei ??
Tu je vidieť ako sa štáty spolku Brics distancuju od Ruska.
A nasledne vytvorili štát NDR , ktorý zaostal na západným nemeckom o 50 rokov.
A to sa v Rusko tvária že majú demokraciu , počas ZSSR to bol komunistický teror, oplotený plotom.
Keby naňho dačo mali tak ho už stíhajú, trúbka.
Auta nevedia vyrobiť, 120 lietadiel ročne ? hahaha, sci fi.
Chcú vyššie platy, alebo iné výhody, vola sa to štrajk. V Rusku ako štrajkujú ?
Co spôsobuje? Nekvalitné lietadla, presne ako majú auta, ala moskvic.
Tam zatykaju každého .
Aké auta, také lietadla, polovica sa pokazí počas letu.
Odporúčame