Najväčší ma Stalin, 1,6 miliónov na vlastných.
Najväčší ma Stalin, 1,6 miliónov na vlastných.
Taliban prenechame rusakom, rozumejú si.
Ja už nevládzem písať, ťažšia robota ako v kie za pásom.
Včera si Česi vytreli zadok ruskom, hahaha
Česi si včera vytreli ruskom zadok, super.
Bude nebude, aj terajšia vláda je za úniu, nato a USA a to je podstatné pre naše smerovanie, teda Smer.
A včera si Česi vytreli zadok ruskom, hahaha
Putko spojil západné vyspelé štáty ako nik od druhej svetovej , a svoj národ ožobracil.
Rozpadne sa ako aj zssr, chce to len cas. Nemaj boja
Môže byť, ale teraz tu postupu zažili rusaci.
A to majú plyn a ropu a každý ich ma u ŕiti.
Včera si Česi vytreli ruskom zadok, hahaha
Včera si vytreli Česi ruskom zadok, hahaha
Včera si Česi vytreli ruskom zadok, hahaha
Odporúčame