Alebo čínske.
Alebo čínske.
áno, do posledného rusaka.
Všetko ide podľa plánu USA a Nato, rusacko si vystrieľa arzenál, ekonomika upadne, už padla euro : rubel sto alebo aj viac. A Ukrajinci bojujú za svoju slobodu a súčasne za Nato a Uniu
Kedy ? A dolár? Hahaha
Rusacku sme mali a rozpadla sa ,hahaha
Hahaha, smerovanie je jasne. Trump ak bude, bude lan babka v rukách parlamentu, tak ako je teraz Biden
V podstate je jedno, ktorá vláda vládne, lebo každá je za zotrvanie v nato a unii, pod vedením usa.
Alebo som trafil slabú strunku, hahaha
Volajako ta to narušilo, klidek. Veď chcú byť v nato a unii, či nie ?
Ale fico a spol chcú silou mocou zotrvať v nato a unii.
Nuž, nešťastia sa stávajú.
Rusko chce poraziť cina, Hahaha.
Takže si sa sám priznal a zaradil si sa medzi nich. Hahaha
Hej, sú frustrovaný že nerobia v rusacku, ale v Nemecku, hahaha
Aby si mal pekný deň, hahaha.
A pár tupcov čo tu píšu proti nič nezmenia.
Odsudzuje NATO a EÚ, ale 80 % obyvateľov Slovenska chce byť v týchto organizáciách. Ficova vláda, predchádzajúca vláda.
Členom môže byť kadekto, ale bez prínosu.
Samozrejme, hlavné že ty to vieš, hahaha
Odporúčame