Ale veď žien je viac, a niektoré samé chcú ísť, super.
Ale veď žien je viac, a niektoré samé chcú ísť, super.
Presne , ide v šľapajach bývalej vlády, teda za úniu nato a proti rusacku. Dokonca včera neprišli na zasadanie OSN co si vyžiadali rusaci.
Únia, schengen a nato sa neustále rozširuje, uz viac ako 70 rokov.
Ukludni sa, nestresuj, aj kimove zbrane zabíjajú Ukrajincov. Co s tým ?
Ani Slovensko nebolo včera na zasadnutí OSN, hahaha, Fico má v paži rusacko, hahaha
Neprišiel nik, ani členovia spolku brics, hahaha hahaha
Neprišiel nik, ani zástupcovia spolku brics, hahaha
A rusaci keď oslobodzovali vo svete tak po nich ostala zobrota, chudoba. Ktorý z štát dosiaľ napr. úroveň južnej Kórei ??
Tunajší dezole su v šoku, zvolením novej vlády nenastal obrat a Fico ide v šľapajach bývalej vlády , s úniou, natom, proti rusacku .
Rusaci sú v stave zúfalstva, vyplakavaju v OSN a amici sa smejú.
Rusaci zvolali OSN a dokonca aj členovia Brics och ignorovali, hahaha, nuly.
Rusa cítia že sa im ekonomika rúca, v OSN ich majú za nuly, aj štáty Bricsu ich ignorujú.
To sú dezole co nesúhlasili z vojnou, politikov a hlavne smerovaním spolu s úniou a natom za matovica, len sa im všetko obrátilo hore nohami lebo fico ide v šľapajach predchádzajúcej vlády.
A to sú o ktorých píšu, sportovci, a potom sú tu 10-100 tisíce bežných rusov co zdrhli z tejto prekrásnej zemli.
Odporúčame