Včera si vytreli Česi ruskom zadok, hahaha
Včera si vytreli Česi ruskom zadok, hahaha
Včera si Česi vytreli ruskom zadok, hahaha
Česi si vytreli včera v OSN rusackom zadok.
Čím dlhšie bude západ sypat zbrane na ua, tým skôr sa rusacko rozpadne.
Česi si vytreli ruskom zadok, hahaha
Česi si vytreli ruskom zadok, hahaha
Rusaci utekajú na západ od čias Lenina.
Hahahaha, dostane dom v usa a pomník na chodníku, hahaha
A ty si robil sprostredkovateľa, hahaha hahaha
Majú plyn, ropu a aj tak ich ma každý u žiti.
Rusko musí zvolavat OSN niekedy okolo 11 hodiny, aby boli ako tak triezvi rusaci.
Vraj mal putko slabý infarkt po zasadnutí OSN, hovorili sami so sebou , hahaha
Česko si vytrelo zadok ruskom, rusakov musí triasť, hahaha. Isto včera vyglgali litre vodky.
A bolo to o 23 večer ruského času, vtedy je každý rus ožratý, toto si pamätaj.
Ukrajincom nahradí škody únia, usa a vyspelé štáty sveta, rusakom ? Brics ?, ty sa na nich vykakaju.
Česko si vytrelo zadok ruskom a rusaci ani nepipli, zvolali OSN a tam si tiež nepipli, 000ly vo svete. A to majú plyn, ropu.
Česko si proste vytrelo zadok ruskom, hahaha hahaha
Odporúčame