Ale ak to píše bez kopírovania, tak klobúk dole, nabifleny.
Ale ak to píše bez kopírovania, tak klobúk dole, nabifleny.
Kolaps, napíš ešte, ulav si.
Ale ved nech píše, v rusacku sa to nesmie, tak a teraz sa ide vyblázniť
Jediná odpoveď: hahaga, hahaha
Nato a západ je úplne inde, využilo rusacke napadnutie Ukrajiny a zabilo jednou ranou 2 , možno 3 muchy. Pomáha ukrajincom ale hlavne rusacku armádu zdecimovalo. Poslalo tam prebytočného, zastaralé zbrane na vyskúšanie. Hahaha
Presne ako ty.
Citlivo to vníma rusacko, vybije sa na Ukrajine a zase s nej bude 30rokov ešte zaostalejsia krajina . Ale môžem to aj ja , nemám problém, hahaha
Písali v rusackej pravde, hahaha
Samo, že fakt, či rusacko ? Hahaha
Nato je silnejšie a silnejšie, tavaristi, a ukrajinci urobili z 2 naj armády asi 10. Natu to super vyhovuje.
Nato je silnejšie a silnejšie, tavaristi.
Hahaha, finsko chce byť v únii a nato.
Veď si ulav, aj tak ti to nepomôže, finsko robí všetko preto aby bolo v únii a nato
Rusacki muži vlasti, ukradnem a vynesie do usa.
Stratené? Nie. Len zaostale v myslení.
Rusacko sa zmenilo, odtiaľ ušli milióny obyvateľov.
Teraz ma cez 32 miliónov.
Ani mať nebude.
Presne, je to od rusakov bonus
Odporúčame