To sa dalo čakať, pôjdeme dole ako sev.Kórea.
To sa dalo čakať, pôjdeme dole ako sev.Kórea.
Veru, keď som v ussej, tak som veru cumel.
Lepšie byť závislí od usa ako od rusie.
Podľa tvojich príspevkov by si radšej býval v kldr alebo v rusacku.
Tam by si sa mal fajn, pradedko.
To povedz nakupujucim.
Priatelia sú všade, keď chceš, aj v Kosove. Pointa je niečom inom.
Ďakujem, malo byť z. A nie s kým čím
Bila, kaufland, tesco, lidl, atď. plné ľudí, parkoviska plné západných aut, v lete dovolenky vypredané, do kldr nič a do rusie 0.0.0001 %.
Rusi len do severne Kórei, pri návšteve usa by zabudli zavrieť ústa od úžasu.
Co už, teším sa s návštev v ussej.
Kremlaci môžu len snívať o návštevách vyspelých krajín, len pekne do krajín bricsu, istí to oplotena sev.korea.
Nechám to na teba.
Každý len do nato, zvyšok do bricsu, vedia ze prihláška do nato by viedla k vysmechu.
Lepšie chodit na návštevu do usa ako sev.korei. tam vidí len vymedzené miesta.
Odolnejšie je preto lebo ma zaostalejsie obyvateľstvo.
Západ potrebuje normálne rusko, ved xxx zbohatlikov ma na západe úspory a majetky a množstvo ich žije.
Za carskeho ruska, potom prišli komousi a už to šlo dole vodou, Stalin do dokonal, čo bolo múdre odstránil.
Ale o takom ako je Henry Ford, vie celý svet.
Respek. vo svete nemajú ani tušenia o týchto ,,velikánov, ,.
Odporúčame