Tak jest.
Ako sa dari ruSSky placko?
Mozu ist domov do privetivej naruce diktátora Putina.
Ani Hitlera na zaciatku nemal odvahu nikto zastavit. Ale dnes je 21 storocie tak uvidime.
To sa nemohlo stat v slobodnom demokratickom ruSSku. Asi hoax zo zleho zapadu.
Vydierat klamat a vrazdit. To su hlavne tri piliere ruSSkeho riadenia statu. A toto by tu chcelo opat vladnut.
On len vypisuje lebo ma sluzbu Trolko.
Panko sa stale v noci pocikava? Nevadi vyhladaj odbornika snad ti pomoze.
Stary dementny putin sa usiel ukojit medzi deticky. Ake ruSSke.
Europa sa s tym časom vyrovna a Putin moze vydierat mozno Cinu ak ich dovtedy neanektuju.
Treba chlapcovi riedit ten biely prasok. Zacina mu to skodit junakovi.
Russi su proste najlepsi. V klamstvach zabijani civilov kradnuti proste to nevymyslis to je RuSS.
Ty si mozes tak striekat do kanala kam ta povodne poslal aj tato.
A hlavne stop tvojej Debilite.
A tento russky hnus sa tu niektori snažia obhajovat.Stale verim ze to robia len pre prachy. Aj ked krvave.
To mas pravdu. Rasisti su zbabele svine a zasluzia si len smrt za to co robia
Treba len zvysit rannu davku liecikov a Panko bude v poriadku.
Skus si pozriet aj letisko na Kryme. Teda co z neho ostalo. Muzik.
Neviem posudit kto vo vojne vyhrava ale naplno sa ukazalo v akom ubohom stave je ta velka ruska armada
Odporúčame