RuSsi mozu byt kludni. Pride ich zachranit kriznik Moskva po tom ako sa transformovala na ponorku.
RuSsi mozu byt kludni. Pride ich zachranit kriznik Moskva po tom ako sa transformovala na ponorku.
Cele toto russke divadlo je len o zvysovani ceny za energie. Bez euracov zo zleho zapadu by pokapali od hladu.
Trafika za sluzby v prospech RF skoncila. Prisiel sa osobne podakovat.
Tento system skvelo funguje uz RF. EU sa ma v tomto pripade este vela ucit.
No tak sa nedostane k peniazom z EU. Nakoniec mu ich posle batuska Putle-rovic a je to vyriesene
Fiko uz mal davno celit sudu. A nie spekulovat okolo 363.
RuSSi su fakt tupy narod. Ani po 150 dnoch netusia preco zautocili na UA.
Tento madar si s putkom zjavne rozumie. Ono byt cely cas v predklone pred Kremlom casom zanecha nasledky.
To prosikanie o lacnejsi plyn a ropu z ruSSka nie je zadarmo.
No konecne. Uz som sa zlakol ze nas najoniec vyhlasi za spriatelenu krajinu.Este ze tak.
Mas pravdu. Nacisti tam su ale maju vlajku podobnu tej nasej.
Diktatori vzdy vsetko prekonaju. Otazka len znie kolko zivotov to bude stat?
Topiaci sa aj slamky chyta. Nastastie ruSSko ma bohatu minulost ako sa vnutorne vysporiadat s neuspesnym KGB agentom. Tik/tak.
Verim ze tato podrztaska mafie bude mat moznost sa na sude zoznamit s dokazmi proti nemu. A sud spravodlivo rozhodne.
Macko Pu robi bububu na malého zajka.
Vladimirovic este ani riadne nezacal a uz pomaly konci. Karma je svina Voloda.
Odporúčame