S kremelskou propagandou si si tiez moc nepomohol v serioznosti.
S kremelskou propagandou si si tiez moc nepomohol v serioznosti.
Ked sankcie a vojnový konflikt ruSSku tak nesmierne pomahaju aby sa mali na svete co najlepsie treba v tom pokracovat az sa stanu najlepsi a budu prvy v rebricku vyspelych statov. Len nam neumri na rakovinu Batuska lebo to nestihnu.
Ja tomu vlastne nerozumiem. Stale tvrdia ze sankcie ich posilnuju. Vdaka nim sa vedia stat sebestacnym narodom. A furt sa pre ne vyhrazaju atomovym znicenim celej EU. Tak potom nevedia co rozpravaju alebo su blbi ako rusi.
Priame korumpovanie z Kremla cez dozorne rady . Za ake sluzby si to zasluzili?
Ty mas to stastie ze mentalne postihnutych spolocnost nehava na pokoji.
Alebo aby rakovina dokoncila Volodu a tiez nastane pokoj.
A stacilo by aby prehltol denne aspon jedneho ruSSkeho trola a vyriesilo by sa to.
Vy by ste vlastnu mysel aj pouzil za predpokladu ze ju v dalekej buducnosti objavite. Pozdravujte vrchneho furera Vovku.
To si mylis s Norskym nacistom.
Lucansky bral 30 litrov mesacne. Trolko.
Rusi beru vsetko okrem svojich mrtvych druhov.
RuSSi neusli. Len hrdinsky zaradili spiatocku. Svata prostoto kto im toto este zozerie? Okrem nasich kremlobotov.
A ako prvy ich vrazdili ruSSi len tak mimochodom aby sa nezabudlo
Zato v milovanom RuSSku moze Vladimirovicovi spievat dosýta. Uz mala mat zbalene kufre.
Odporúčame