Pane uz neberte to svinstvo. Odpaluje to mozog.
Pane uz neberte to svinstvo. Odpaluje to mozog.
Proletari vsetkych krajin a specialne Blbos vylizte si pr*el.
Ono bez statom riadeneho dopingu tie vitazstva neprichádzajú podla Volodovho zelania.
RuSSi vseobecne nevedia prehravat.
Nie ma dvoch ruskych orkov v pivnici. S velkym vytetovanym Z na cele.
Ja som cital ze bola ruSSka. Tak neviem jeden z nas patrne klame.
Putinove mokre sny si nechajte pre muzikov co mu to zeru.
V ruSSku klamu vsetci a to sa ti paci muzik.
UA je hlavne napadnuta strana ruSSkou agresiou.
Dakujeme Vladimirovic za umele zvysovanie cien za energie.
Cerveni Orkovia vedia iba vrazdit a kradnut. So ZSSR na vecne casi nic spolocne. Skore metastazi Petrovi velkemu prajem.
Uz konecne ruSSky nackovia chodte na ch*j. Aj s putlikom.
RuSSky muzik vie iba klamat a vyhrazat sa vsetkym naokolo. Najlepsie atomovkou je to haved nic viac.
Batuska sa zas povyhrazal moze si dat ciarku a hajat. Na viac sa uz tazko zmoze carovic pomatenec.
Vysledok vladimirovicovho konania.
Nie likvidovat ale oslobodzovat specialnou operaciou telo od duse.
RuSSi oslobodzuju telo od ducha a to trvalo.
Odporúčame