A ja ze sa vytesuju len proruSSky dezole.
A ja ze sa vytesuju len proruSSky dezole.
Vlada darebakov je po 12 rokoch vlady konecne na dochodku.
Sam pisateľ tomu co napisal nerozumie
Az na to ze UA sa brani voci agresorovi ruSSku.
S pelem a hranolom to uz bude aka istota?
Pele sa uz nevie dockat. Alebo len ma potrebu chranit nasich ludi aby sa spravodlivost nedostala az k nim?
Lod mozkva sa nepotopila. Rychlo bola upgradovana na hlbokomorsku ponorku. Tym padom dalej utoci na UA.
Ale ved bombardovat skoly nemocnice a inu civilnu strukturu mozu iba vyslovene ruSSi. Kde sa stala chyba pan lavor?
Ale asi najskor najvacsi zlodej obilia.
Mas zle info. Tie 3 ks si setria na 9.5. na prehliadku.
Lubos zas len niekoho zneuzil na vydanie dalsieho paskvilu. O velkom leninovi v 21 storoci skoda vyhodenych prachov. Autor mal vyjst s kozou na trh a zo zisku uhradit naklady na tento skvost. Ale minus platime vsetci cez SAV.
Zato za čias Hranola boli sudcovia politicky necinni.
Ti uz nemozu dodat nikomu nic, co by ukazovali na namesti?
Lavor sa uz povyhrazal asi vsetkym zapadnym krajinam a tam to aj skoncilo. Maju sakra problem so 45 mil. UA co potom by ich cakalo proti statom v NATO? Je to len pes, ktory brese.
Zatial sa skus vyjadrit k putle-rovi. Ked nici civilov a infrastrukturu.
Ruske mokre sny samovladcu put-lera sa nenaplnaju.
Odporúčame