Mas pravdu zlodej z kremla je mega blb.
Mas pravdu zlodej z kremla je mega blb.
RuSSi sa najviac tesia ukradnutym wc co posielaju domov.
A mozno Hranol neberie z podvodov co napachal polovicu. Mozno ho len kremel plati.
To ze si sa zriekla rozumu to nie je nas problém.
Isto nekope za kremelskeho magora put-lera.
Ak klamat tak po rusky. Na drzovku a priamo do kamery.
To ze ruSSi su zberba to bez debaty .
Vsak stale tvrdia ako im to pomoze stat sa nezavislymi a vsetko si vyrobia sami. A pritom stale vyplakavaju nad nimi a chcu ich zrusit. EU sa ma tvarit ze sa nic nedeje a veselo s ruSSakmi obchodovat dalej. Ci?
SR mala specialneho prokuratora zametaca a spolupracovnika mafie. Mal stastie ze dostal iba 8 rokov. Cakam na vyplakavanie Hranola a jeho rozpravky o politickych vaznoch. Otazka znie co vsetko na neho Kovacik ma. Ale pri tomto treste je po 4 rokoch von tak spievat nezacne lebo ho isto nasi ludia vdacny za jeho necinnost radi odskodnia.
Problem je v putinovej chorej hlave.
Ak chce byt Madarsko mimo EU preco neurobi hlasovanie o vystupeni ako VB?
Na drogach je len tvoj putko. Preto je stale spuchnuty.
To da USA na kolena. Este budu prosit ruSSko aby mohli vstupit na ich uzemie a trvalo tam zivorit.
Budu isto pomahat ruSSom aby skoncili ako hnojivo v zemi.
To pises o mrtvych RuSSakoch na UA. Este ich tolko nie je ake aj to bude.
Sancu nemaju uz cez 80 dni a stale ruSSom podkuruju.
Odporúčame