Dusor, načo ten zvýšený tón?
Ja som od Eleny dnes čítal prvý článok, tak som mal potrebu vniesť trochu informácií do jej nadšenia.
Vojak, ak dostane rozkaz, musí ho splniť.
Je jedno, či je to Slovák, Američan, Iránec, Rus...
A vojak vo vojne v prvom rade zabíja.
Tak vojak, aj generál, či už to je Iránsky, alebo americký, keď ho pošlú bojovať, chce v prvom rade prežiť.
A prežije iba tak, ak pošle k anjelom čo najviac protivníkov.
Že ich generál poslal tam viac, ako dosť, je jasné.
Ale mnoho amerických generálov sa mu v tomto vyrovná a tiež ich, čo sa dá robiť, nazýva ich ľud, hrdinami.
V Iraku už američania tiež poslali k pánu vyše milióna Iračanov, takže v ničom nezaostávajú za týmto iránskym generálom, myslím, že ho v mnohom prekonali.
To je práca vojakov...

