Pripojenie Krymu nebolo anexiou:
Pripojenie Krymu nebolo anexiou:
Stav, kedy občanom SR nepatrí takmer nič, priemysel a pôda je v cudzích rukách , štát nemá suverenitu, vláda je riadená z cudziny (USA, Brusel, NATO, Vatikán, korporácie), platíme menou nad ktorou nemáme kontrolu, a väčšina občanov sa musí predať, ako prostitútky, za mzdu, z ktorej neprežijú mesiac a neuživia rodinu, definovať, ako úspešný príbeh, je, samozrejme právom každého, kto to píše, aj kto sa s tým stotožňuje.
Mňa by nenapadlo zakazovať akúkoľvek stranu.
Ani by som nikdy nevolil Kotlebu. (Nikoho.)
Dôvody:
Kotleba na šekoch, ktoré prezentoval na verejnosti,
použil symbol nacistického pozdravu: "Heil Hitler".
Hajloval teda (symbolicky), pred celým svetom a prihlásil sa k tejto ideológii.
U mňa týmto zmaturoval, ale aj tak by som ho nezakázal.
Deltoid:
Včera si tvrdil, že symbolika nič neznamená a dnes ňou operuješ.
Elity sa vyjadrujú v symboloch a tie boli v 11/9, v Nottre Dame, ale aj v rozsudku NS.
A Hitler, ale aj Kotleba, boli, resp. sú, nástrojmi týchto elít.
US elity (ktoré pramo riadia SR), môžu napr. skúsiť Kotlebu spraviť premiérom, vyzbrojiť SR a poslať nás na Rusko. Môže im to vyjsť aj nemusí.
1. 09. 1939 (deň, kedy začala 2. sv. vojna v Európe), armáda SR v počte 54 tis. mužov po boku Nemecka zaútočila na Poľsko a SR, ako agresor pomohla rozpútať túto vojnu.
Kiska, Čaputová, či Kotleba sú kádrové rezervy. Opäť ich na také ničo môžu použiť.
V minulosti SR na toto poslúžila.
Tono Múčka sa takýchto pretekov zúčastňoval za socializmu.
Mal Škodu Rapid 130 a dokázal 100 km prejsť so spotrebami, myslím, že pod 2,9 litra.
No a tu sa opäť nezhodneme.
To, čo Ty vnímaš, ako voľby, v ktorých najnižší element zvolil napr. Čaputovú, to ja vnímam, ako úspešnú manipuláciu davu elitami.
Kandidáti sú predsa niekým podporovaní, vybraní, financovaní, mediálne propagovaní (pozitívne a negatívne).
Tu víťazí elita.
Že niekto má pocit slobodnej voľby, to je v poriadu.
Toto ale nie je demokracia, je to davo - elitársky feudalizmus, v ktorom elity úspešne manipulujú a riadia dav.
Davu sa predhodí človek na roztrhanie a dav ho roztrhá.
Davu predhodia človeka na korunováciu a dav ho korunuje.
To sú tisícročia staré manipulácie s davom, ktoré skvele fungujú.
Určite to však nie je demokracia.
Demokracia ešte nikdy nikde, od vzniku sveta, nebola...
Deltoid, prečo nepíšeš aj blogy?
Globálny prediktor je označenie pre to, čo napríklad ja nazývam Moc v pozadí riadenia sveta.
Ty ju môžeš volať inak.
Možno sa Ti zdá, že niečo také neexistuje a svet sa riadi sám.
Na takýto názor máš právo, pretože Moc v pozadí nie je vždy viditeľná.
Ja by som to prirovnal k čiernym dieram.
Čierna diera má tak vysokú gravitáciu, že z nej neunikne ani svetlo a preto je akoby neviditeľná.
Dôkazy o jej existencii sa zbierajú práve podľa chovania okolitých objektov.
To, že niečo nevidíme, neznamená, že to neexistuje, hlavne ak táto Moc dáva o sebe vedieť často.
Vírusy nevidíš a veríš doktorovi, že ich máš.
Spýtaj sa, napríklad nejakého doktora, či už niekedy niekto izoloval vírus HIV.
Napriek tomu o ňom pomaly denne čítame a všetci veríme, že existuje.
Obidve, samozrejme.
A musím Ťa opraviť,
Demokracia, nie je "podľa mňa vláda ľudu".
Demokracia presne znamená vláda ľudu.
Démos = ľud, kracia = vláda.
Môžeš systém, kedy občanom SR nepatrí takmer nič, priemysel a pôda je v cudzích rukách, štát nemá suverenitu, vláda je riadená z cudziny (USA, Brusel, NATO, Vatikán, korporácie), platíme menou nad ktorou nemáme kontrolu, a väčšina občanov sa musí predať, ako prostitútky, za mzdu, z ktorej neprežijú mesiac a neuživia rodinu, definovať, ako vládu ľudu?
Pokojne.
Ja sa s Tebo hádať nejdem...
Ja históriu sveta poznám nadpriemerne.
Demokracia znamená: Vláda ľudu.
Ako iste vieš, systém, ktorý tu máme, sa volá: Vláda ľudu prostredníctvom volených zástupcov.
Čiže davo - elitársky systém, kde ľudu vládnu tí, ktorých vyberajú elity, oligarchovia, NGO (čo sú vlastne cudzí agenti) a médiá.
Ústava SR: Zdrojom moci je ľud.
Ale tento oligarchicko - elitársko - korporátny systém môžeme skôr nazvať feudalizmus, ako demokracia.
Socializmus sa tiež volal demokracia a dnes mu hovoríme totalita.
Ukrajinská Junta, ktorá sa k moci dostala ozbrojeným pučom, tvrdí, že na Ukrajine je demokracia.
EU a USA, ktorí ten puč organizovali, to tiež nazývajú demokracia.
EU parlament nemá právo navrhovať zákony.
SR v ňom má 3 % zastúpenie.
70 % zákonov SR nám určí Eurokomisia, teda niekto, koho sme už ale vôbec nevolili.
Ak ale máš správu, že niekde od vzniku sveta demokracia bola, tak povedz kde.
...a k Tvojmu vstupu nižšie môj blog:
"Definícia fašizmu a ukrajinská realita":
Ani nie tak ja, ako on sám sa označil za fašistu, keď prostredníctvom čísel na šekoch poslal odkaz:" Heil Hitler".
Tak jednoznačne ukázal, kto je jeho vzor.
Ja ho teda tak neoznačujem preto, že je vlastenec, ani preto, že je proti NATO, či proti Bruselu, ale preto, že verejnosti tým číselným kódom, ukázal svoje preferencie.
Prečítaj si niektoré moje blogy.
Napríklad tento:
Prvým predsedom EU bol nacistický právnik Walter Hallstein:
Jasné.
Ale všimni si moju predposlednú vetu v príspevku vyššie.
A to nie je bonmot, ale fakt.
Takisto sa predstavitelia EU bratajú s fašistami na Ukrajine a to tiež musíme rozdýchať.
Bandera, ktorý je zodpovedný za smrť tisícov ľudí je v očiach EU, Kisku, a našich ďalších politikov "Ukrajinský vlastenec".
A Kotleba, ktorý si síce rád zahajluje, ale zatiaľ (aspoň čo viem), nikoho nezamordoval, je (vcelku správne), označený, ako fašista.
Ak je Kotleba fašista, máme správne pomenovať aj Banderu - symbol dnešného marazmu na Ukrajine.
Tam sa nám ale fašisti hodia, lebo ich môžeme použiť proti Rusku.
A Banderu po vojne roky chovala CIA v Nemecku, aby odchovala jeho dnešných nasledovníkov.
Tož tak.
Ak v rozpore s "demokratickým zriadením" nie sú vojny, ktoré spolu s USA po celom svete vedieme, tak hajlovanie Kotlebu tiež nejak rozdýchame.
Pre tých, ktorí sa chcú spýtať, kde vidím hajlovanie, hovorím, že Kotleba sa k Hitlerovi jednoznačne prihlásil šekmi s číslami.
Všetkým poslal odkaz, kto je jeho vzor.
On tvrdí, že to bola náhoda.
Nuž, náhody neexistujú.
To, že Najvyšší súd stranu nezrušil, je v poriadku, pretože v zákone nie je definícia, že kto máva s číslami značiacimi: "Heil Hitler", sa niečoho dopúšťa.
Ale pre komunitu týchto ľudí, je ten odkaz jednoznačný, rovnako, ako keď do homosexuálneho baru dorazí narúžovaný chlap s kabelkou a v lodičkách.
Ja sám som po voľbách v B.B. na SME písal blog, že voľby boli demokratické a treba ich víťaza (Kotlebu), rešpektovať.
Admin mi zrušil blog za podporu Kotlebu.
Ja som napísal, že Kotlebu nepodporujem, písal som o voľbách a rešpektovaniu výsledkov.
Demokracia od vzniku sveta ale ešte nikde nikdy nebola.
A odvtedy som na Pravde...
Ak píšeš o druhej sv. vojne, tak Nemecko bolo iba nástrojom Moci v pozadí, tak ako dnes sú nástrojom na preformátovanie štátov, či ich likvidáciu USA.
Nemecko bolo dobyté, preformátované a je dodnes okupované - je to štát bez vlastnej suverenity, čiže je riadené z vonku.
Takisto budú preformátované USA po tom, čo pomáhali rozbiť Juhosláviu, Ukrajinu a desiatky štátov po svete.
Jediné, čo si môžeme želať je, aby sa to obišlo bez vojny na území SR.
Vojna hrozí každý deň - iste sledujete Ukrajinu od r. 2014 a tam vojna je.
A tú ponáhala rozpútať EU.
A kde leží Ukrajina?
V Európe.
Ale autor tvrdí, že Európa je zárukou mieru.
Rád by som autorovi citoval Chartu OSN.
Štát môže použiť vojenskú silu iba v týchto dvoch prípadoch:
1. V sebaobrane, ak bol napadnutý.
2. Ak použitie sily schváli BR OSN.
Ak ju použije v rozpore s týmto článkom, dopúšťa sa agresie a vojnového zločinu.
Ani Irak, ani AFG, ani Sýria, ani Srbsko, a ďalšie a ďalšie krajiny nás nenapadli, ani použitie sily neschválila BR OSN.
A my (SR a EU), sa teda dopúšťame vojnových zločinov.
Prečo nás nikto nesúdi?
Z jednoduchého dôvodu: Pretože zatiaľ vyhrávame.
Ak by Nemecko bolo vyhralo 2. sv. vojnu, v Norimbergu by nesedel Goring, Jodl a ďalší, ale Žukov, Konev a i.
Ale existuje trestné oznámenie na M. Dzurindu, premiéra, ktorý dal súhlas na prelet lietadiel nad Belehrad.
Za vojnový zločin.
Zatiaľ to zametajú, ale raz si ho to nájde...
Autor si nevšimol studenú vojnu?
Autor si nevšimol ani vojnu v Juhoslávii, 79 dňové bombardovanie Belehradu a tisíce mŕtvych?
Autor si nevšimol milión mŕtvych v Iraku, Líbyi, AFG, Sýrii?
Tie vojny vedieme aj my.
Áno, aj EU a SR.
Vďaka tým mŕtvym a rope, ktorú sme ich krajinám ukradli, nám tečie relatívne lacný benzín a nafta v našich nádrtžiach.
Autor si nevšimol, že Európa nemá zdroje a žije, resp. donedávna žila z vojen a krvi iných ľudí?
Prečo si myslíš, že Venezuela, na zdroje jedna z najbohatších krajín na svete, má oproti nám nižšiu životnú úroveň?
Kvôli Chavesovi?
Pred Chavesom tam bol teda raj. Skús si to zistiť.
Mám sen: Európa bez EU:
Ale Kormidlo, aké lesy, aká vzbura?
Poľsko - nemecká Severoeurópska nížina vždy slúžila k nástupu na Rusko:
Švédskemu kráľovi Karolovi XII, Napoleonovi, Nemecku v 1. sv. vojne, novovzniknutému Poľsku v Sovietsko - Poľskej vojne, spojenej Európskej armáde pod velením Tretej ríše v 2. sv. vojne a teraz aj USA.
Tu sa hrá veľká hra o moc a zdroje a Ty by si teraz zachraňoval lesy...
Poľsko je štát postavený na toto, boli tu ťažkosti po 2. sv. vojne, kedy sa dostalo pod priame riadenie ZSSR, ale teraz ide všetko ako má.
Braňo, ak by si mi vtedy tvrdil, že tá revolúcia je riadená, neveril by som Ti.
Veď mňa nikto neriadil, išiel som tam spontánne.
Ale už Janko Budaj?
"Disident", kurič, doživotný poslanec, "ochranár" (tak ho predstavovali, nikto nevedel, čo je to za profesia), a -
agent ŠTB.
On sám to vysvetľoval takto:
"Chcel som emigrovať cez Juhosláviu na západ.
ŠTB chcela, aby som im podpísal spoluprácu - inak ma nepustia.
Ja som si myslel, že sa nevrátim, tak som podpísal.
Pustili ma do Juhošky, ale (aké dojemné), ja som si to rozmyslel a neemigroval som - vrátil som sa do vlasti, k svojej rodine a - k svojim eštebákom". Tu je treba zvýrazniť jeho slová: " k svojim".
Niekto mu uveril, veď preto ho volia, ale ja nie.
Ako sa tisíce strán textov z vládnych serverov dostanú k Assagneovi?
Neverím na úžasných hackerov, myslím si, že za tým budú tajné služby.
"Medzinárodný terorizmus" riadia tajné služby, revolúcie, slúžiace na preformátovanie štátov tiež, drogy tiež.
Assagne to vedieť nemusí, o svojich zdrojoch si môže myslieť, že sú to ľudia, zhrození z praktík zločincov, riadiacich štáty.
Nežnej som sa zúčastnil.
Zifčák bol agent ŠTB (a koho ešte?).
Hral študenta Ružičku, bol zakladateľom študentského hnutia a "organizátorom" 17/11.
Išiel v prvom rade proti polícii.
Po "zásahu" policajta pád, sanitka, odchod zo scény a - zmení rolu: mení sa na mŕtveho študenta M. Šmída.
"Vrátnička" - agentka D. Dražská dáva informáciu o smrti Šmída "disidentovi" - agentovi. P. Uhlovi.
P. Uhl do Slobodnej Európy.
A tá to hlási nám, "revolucionárom".
"Nebudú zabíjať deti", kričali sme a išli do ulíc.
Žiadali sme potrestanie vinníkov, potom sme chceli reformovať socializmus a - prebudili sme sa v kapitalizme.
Čo je na tejto správe zaujímavé je, že ju dávajú médiá hlavného prúdu.
Jedná sa teda o slabšiu pozíciu elít/deep state USA vo svete a ich odstavovanie od riadenia sveta.
V minulosti by US diplomacia takéto správy dokázala blokovať, dnes evidentne nie.
Je to známka toho, že deep state/US elity aktuálne prehrávajú s globalistami v boji o kontrolu nad svetom.
Vidno to aj na kauzách Trumpa, ktorému sa darí v boji s predstaviteľmi deep state, čo sú vo väčšine kádre US elít, zamerané na čerpanie/kradnutie zdrojov z celého sveta a ich kontrolu.
Islamský štát je vlastne armáda týchto US elít/deep state.
Vyhlásenie Trumpa o porážke IS je odkaz smerom k týmto elitám, že zvíťazil v preberaní kontroly nad IS.
IS a Al Kaida, ako armáda USA, budú naďalej operovať vo svete, ale zmení sa im velenie.
Po US deep state im budú veliť a používať ich na akcie po svete globálne elity.
Odporúčame