Boľševikom z Bruselu najlepšie ide presadzovanie európskych hodnôt obuškami.
Keď máte hlasovať za vstup do EU, môžete.
Keď hlasujete proti kvótam, alebo za vystúpenie, ste zločinci.
Bruselskí boľševici vyzývajú k dodržovaniu ústavy.
Majdan na Ukrajine bol protiústavný, a EU sa ho zúčastnila, Juntu, čo z neho vzišla, schválila.
Je tu právo na sebaurčenie a je tu územná celistvosť štátov, dva princípy, ktoré sú v rozpore.
Keď Západné Nemecko anektovalo v r. 1991 NDR, referendum nebolo treba.
Keď sa delila ČSR, referendum nebolo treba.
Keď ho niekto chce, ako výraz najvyššej demokracie a vyjadrenia vôle ľudu, tak je to zločin.
Streľba do ľudí je legálna, referendum nelegálne.
Keď do ľudí vraj strieľal Kaddáfí, Assad, sú to zločinci, je to nelegálne.
Keď do vás strieľa vláda členského štátu EU, ide o dodržanie ústavy.
Dávam "Boľševikovi z EU", rok - maximálne dva.
Môj článok na blogu:


